Kordicepsas

Šiandieną žmonės dažnai pamiršta pasirūpinti savo sveikata. Neretai tam tiesiog nepakanka laiko. Sveikata yra brangiausias turtas, tai žinoma nuo seno, ją reikia saugoti ir tausoti. Sveikatintis reikia kiekvienam, visiškai nebūtina laukti, kol pasijusite prastai. Tam puikiai tinka kordicepsas, tai grybas. Jis žinomas ir vertinamas jau daugelį metų. Kordicepsas – tai tam tikromis gamtinėmis sąlygomis ant drugelio lervos parazituojantis grybelis. Parazitavimas prasideda liepos – rugpjūčio mėnesiais. Išsiritusios lervos įsikasa į žemę (maždaug 2 – 3 cm gylį). Jos žūsta, tai nutinka žiemos laikotarpiu. Sekančiais metais vasaros pradžioje arba pavasario pabaigoje viršutinė mirusios lervos dalis pradeda augti, prieš tai ji gauna reikiamų maisto medžiagų. Po to ji virsta augalu (jis būna alyvinės arba raudonos spalvos). Šis augalas vadinamas kinų kordicepsu. Tai yra vienas iš žinomiausių biostimuliatorių. Yra žinomi dar du, tai ženšenis ir pantai.

Fiziologinis poveikis

vitaminaiPagal tradicinę kinų mediciną, kordicepsas patekęs į plaučius, papildo In neriją. Patekęs į inkstus pildo Jan energiją. Nustatyta, jog jis gydo Ci energijos trūkumą. Kininis kordicepsas pasižymi švelniu farmakologiniu poveikiu organizmui. Jį galima vartoti ištisus metus, nepriklausomai nuo metų laiko. Tai naudinga ir efektyvu kiekvienam žmogui, nepriklausomai nuo jo amžiaus bei sveikatos. Specifiniai kordicepso komponentai yra kordicepinas, kordicepinė rūgštis, kordicepinė poliozė. Kininis kordicepsas pasižymi šiomis fiziologinėmis savybėmis:

· Stiprina imunitetą.

· Didina aktyvumą ir mažina nuovargį.

· Veikia kaip antioksidantas.

· Saugo kepenis ir inkstus.

· Mažina cukraus ir lipidų kiekį kraujyje.

Šios fiziologinės savybės labai svarbios kiekvieno žmogaus organizmui. Turėdami stiprų imunitetą nesirgsite, apsisaugosite nuo virusinių ligų. Kiekvienas ir jaunas, ir vyresnio amžiaus žmogus nori būti aktyvus ir nepavargęs. Kordicepsas padės jums atsikratyti tokios savijautos. Kiekvieno žmogaus organizmui svarbus yra kraujas. Negerai, kada cukraus bei lipidų kiekis yra per didelis. Vartodami kordicepsą galėsite juos sumažinti. Svarbūs organai yra kepenys ir inkstai, šis grybas tai, tarsi, apsauga.

Nustatyta, jog vartojant kordicepsą, nėra jokio šalutinio poveikio, priešingai, nei vartojant kitus medikamentus. Gaminant nėra vartojamos neoriginalios medžiagos. Medžiaga ištiriama laboratorijoje, todėl galite neabejoti jos grynumu ir švarumu. Kordicepsas pateikiamas vartotojams kapsulėmis. Jos ištirpsta ir yra lengvai pasisavinamos. Kapsulių forma yra tokia, kad ją lengva būtų nuryti. Galite įsigyti didesnį kiekį arba mažesnį, kapsulės gali būti supakuotos po 30 vienetų arba daugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *