Ką reikia žinoti apie blakstienų dažymą?

Blakstienų dažymas yra populiari grožio procedūra, kuri gali suteikti įspūdingesnį žvilgsnį nenaudojant blakstienų tušo. Tai procesas, kurio metu blakstienos dažomos pusiau ilgalaikiais dažais, todėl jos tampa tamsesnės ir dramatiškesnės. Dėl to akys gali atrodyti didesnės ir ryškesnės, jos gali net atrodyti labiau apibrėžtos. Tai paprastas, greitas ir palyginti nebrangus būdas akimirksniu suteikti sau naują atspalvį. Tačiau prieš užsisakydami vizitą, turite žinoti keletą svarbių dalykų apie blakstienų dažymą. Žinodami, ko tikėtis ir kokių atsargumo priemonių imtis, galite būti tikri, kad gausite geriausius įmanomus rezultatus. Štai viskas, ką reikia žinoti apie blakstienų dažymą – ką daryti ir ko nedaryti. Blakstienu dazymas ir ekspertės patarimai.

Kas yra blakstienų tonavimas?

BlakstienosBlakstienų dažymas – tai pusiau ilgalaikių dažų naudojimas blakstienoms dažyti, kad jos taptų tamsesnės, blizgesnės ir labiau matomos. Dėl to blakstienos gali atrodyti ryškesnės, o jūsų akys apskritai atrodys didesnės ir ryškesnės. Blakstienų dažymas yra populiari grožio procedūra, kuri gali trukti 1-3 mėnesius, priklausomai nuo prekės ženklo ir jūsų asmeninio blakstienų augimo ciklo. Tai paprastas, greitas ir palyginti nebrangus būdas akimirksniu suteikti sau naują atspalvį. Blakstienų dažymas yra kosmetinė procedūra, kurią galima atlikti viršutinėms ir apatinėms blakstienoms. Tai nėra medicininė procedūra, todėl jai nereikia gydytojo recepto.

Blakstienų dažymo privalumai

- Akys labiau išryškėja. Dėl tamsintų blakstienų akys gali atrodyti platesnės ir ryškesnės, suteikdamos jaunatviškesnę išvaizdą. – Suteikia labiau nušlifuotą išvaizdą. Tamsintos blakstienos suteikia labiau nušlifuotą išvaizdą be sunkių blakstienų. – Tai puiki alternatyva blakstienų tušui. Jei norite užsiauginti blakstienas, bet norite dramatiškesnio žvilgsnio, kol jos trumpos, arba jei turite jautrias akis ir negalite naudoti blakstienų tušo, tokį patį efektą galite išgauti su blakstienų dažymu. – Ilgalaikis. Priklausomai nuo prekės ženklo, tonas gali išlikti 1-3 mėnesius, todėl jums nereikės nuolat grįžti į saloną, kad jį atnaujintumėte. – Tai palyginti nebrangu. Tai palyginti nebrangi procedūra, todėl tai geras pasirinkimas, jei turite ribotą biudžetą.

Kaip pasiruošti blakstienų dažymui?

- Pasakykite specialistui apie savo alergijas. Blakstienų dažymui naudojami dažai, todėl jei esate alergiški, praneškite apie tai specialistui. – Venkite naudoti bet kokius produktus ant blakstienų. Nenaudokite jokių produktų, kurie gali nudažyti blakstienas, pavyzdžiui, akių pieštuko, blakstienų tušo, akių šešėlių ir spalvoto veido makiažo, taip pat jokių produktų, kurie gali sudirginti akis. – Venkite akių makiažo vizito dieną. Jei naudojate akių makiažą, įsitikinkite, kad jis nėra per sunkus, nes gali nudažyti blakstienas ir apsunkinti darbą su jomis. – Susitikimo dieną netrinkite akių. Taip ne tik sutepsite blakstienas, bet ir galite suplėšyti blakstienas bei padaryti mažų įbrėžimų po apatinėmis blakstienomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *