Kompaktiška parduotuvė – kaip ją įsirengti

Norint atidaryti mažytę parduotuvę, nori nenori, vis tiek bus reikalinga kad ir mažiausių prekybinių patalpų nuoma Kaune, nes be patalpų… Kokia gi parduotuvė? Tačiau ką daryti, jeigu norite, kad jūsų parduotuvė būtų tikrai labai mažytė? Štai keletas patarimų, įsirenginėjant tokią parduotuvėlę.

Kompaktiški funkciniai baldai

Prekyba KauneKad ir kokius dalykus pardavinėtumėte, geriausia būtų užsisakyti atskirai baldus, kurie būtų maksimaliai kompaktiški ir patogūs jūsų parduotuvėlei. Juose turėtų sutilpti ir būti gerai matoma produkcija, kurią siūlote pirkėjams. Taip pat turėtų būti visiškai aišku, kaip ką įsigyti. O jums, parduotuvėlės savininkei, taip pat turėtų būti patogu viską tvarkyti. Svarbiausia, kad tie baldai idealiai tiktų pasirinktai išsinuomotai erdvei, puikiai joje išsitektų ir būtų visapusiškai protingai sudėlioti. Jokie baldų pagražinimai neturėtų užimti papildomos vietos, nes jos tam čia nėra.

Protingas išplanavimas

Nemažiau svarbu, kaip bus viskas išplanuota. Žinoma, daugybę dalykų čia jums padiktuos tiesiog pačios erdvės, kurią išsinuomojote, išplanavimas, ir kažko labai kito prigalvoti, negu įmanoma, neišeis. Nebent sugalvotumėte kažką visiškai nelogiško ir nepatogaus. Vadovaukitės tuo, kad jau per langą ar vitriną žmonės turi pamatyti, kas yra viduje. Kuo daugiau matosi per langą – tuo geriau. Tai sukuria gyvybę ir gražaus miesto vaizdą, o juk parduotuvės vidus nėra kažkas privataus it koks odontologo kabinetas, tad nebijokite viską viešinti. Tik įėjus į parduotuvėlę, turėtų būti labai lengva pamatyti prekes. Daug geriau, jeigu pirmiausia žmogus pamatys prekes, o ne iškart akis į akį susidurs su pardavėja, nes tada jaus kažkokį spaudimą, gal net bus gėda normaliai apžiūrėti prekes.

Išnaudoti vertikalią erdvę – lentynas

Jeigu komercinės patalpos vos keliolikos ar kelių kvadratinių metrų, nepamirškite, kad galite erdvę praplėsti ir tiesiog žvelgdami į ją vertikaliai. Gal ant sienų galima pakabinti daugiau aukštų lentynų, ten galbūt sudėti retai perkamas prekes, kurias, reikalui esant, nuimtumėte su specialia kėdute. O gal visur ten verta sukabinti plakatus su akcijomis, ar kita informacija.

Už sienos – sandėlis

Žinoma, paradinėje pusėje turėtų būti tik ekspozicija. Na o už sienos būtų jau ir pats nedidelis sandėlis, kuriame būtų daugiau tų pačių prekių. Svarbu labai gerai mokėti susitvarkyti sandėlį, kad jame būtų kuo daugiau vietos. Tvarkos palaikymas didina erdvę visais atvejais, todėl reikėtų tam tikro pedantiškumo, jeigu visgi ryžotės parduotuvei nuomotis iš tiesų labai nedidelę erdvę.

1 comment

  1. Kad ir kokia mažytė parduotuvė, manau nereiktų pamiršti kad reikia sugalvoti kaip pritraukti klientą, kad jis norėtų užeiti į parduotuvės vidų. Nu nebent tos prekės kur matosi iš vitrinos atkreiptų žmonių dėmesį, arba kokios nors led švieslentės irgi padėtų pritraukti žmonių, tik aišku reiktų sugalvoti įdomų dizainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *