Daiktai, kurių geriau nepamiršti

Svarbiausi daiktai turėti su savimiPastebėjau, kad keliaujant visada kažką pamirštu namie ir nepasiimu kartu. Baterijų pakrovėjai yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių pavyzdžių. Tačiau ir be jų yra tikrai nemažai visokių daiktų, kuriuos tikrai mielai pasiimčiau kartu, tačiau visada palieku ir paskui gailiuosi, kad patekau į tokią situaciją. Taigi, dabar noriu padaryti tokį nedidelį sąrašą, ką būtina pasiimti, ir ko geriau niekada nepalikti.

Viskas kompiuteriui

Ką reikia vežtis su savimi, kai imi kompiuterį? Baterijų pakrovėjai yra vienas iš dalykų, numeris vienas. Jeigu nepasiimsite, tai kaip jūs naudositės? Taip pat labai rekomenduotina nepamiršti pasiimti ausinių, geriausia, jeig turėsite jas dvejas. Kartais kas nors nutinka, ima neveikti, o be ausinių irgi galite pajusti labai daug diskomforto. Jeigu žinau, kad daug fotografuosiu ar kažką kita darysiu, tai būtinai pasiimu ir nešiojamąjį kietąjį diską arba bent jau mažesnę USB laikmeną. Tai irgi dalykas, kuris kelionėje gali labai pasitarnauti. Na ir, aišku, reikia pasiimti patogų krepšį kompiuteriui, nes nežinia, kur su juo teks eiti. Jeigu planuojate miegoti apleistose vietose, palapinėse, tai geriau tokius prabangius daiktus kaip elektroniką tiesiog palikti kur nors prastesniuose maišuose, kad niekam nekiltų pagundų į juos pasikėsinti.

Viskas telefonui

Aišku, kad didžiausia šių laikų bėda yra išmanieji telefonai, kurie labai palengvina gyvenimą, tačiau su jais jaučiamės gana prastai, nes jie bematant išsikrauna. Aš rekomenduoju pasiimti ne tik baterijos pakrovėją ir nešiotis visur su savimi, bet ir vieną papildomą bateriją, kurią taip pat galėtumėte panaudoti. Taip pat bus geriau, jeigu turėsite patogų kietą dėkliuką, patvariai saugantį jūsų telefoną, aišku, dar reikia turėti ir ausines ir keletą kitų smulkmenų.

Viskas higienai

Kai jau baterijų pakrovėjai lagamine, tai nebe tiek ir daug lieka, ką galima palikti. Paso ar bilietų nepaliksite, nes jau jeigu paliksite, tai ir nebeiškeliausite niekur. Tačiau dar gali nutikti, kad kokius apatinius ar kojines paliksite džiūstančius ant gyvatuko, bet tai nieko baisaus. Galų gale, gali taip nutikti, kad paliksite kažką iš higienos reikmenų. Tie dalykai, kuriuos paliekate, primena apie save tik tada, kai jų tikrai prireikia. Taigi, jeigu pasigesite muilo ar dantų šepetuko, tai tikriausiai apie šį praradimą sužinosite tik būdami duše ir tikrai nenusiteikę kuo greičiau bėgti į prekybos centrą jų nusipirkti. Vadinasi, geriau iš anksto pasirūpinti, kad tokie dalykai nenutiktų.

1 comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *