Pasivaikščiojimas po auto dalių turgų

Šį kartą ėjome per turgų spartesniu greičiu, nei praėjusį kartą. Akį iškart patraukdavo didesni objektai, tokie kaip ryškių spalvų kompresoriai, automobilio kapoto dalys, sparnai, padangų stirtos. Skubėjome, nes buvo tikrai labai šalta.

Kaip geriau – turguje ar internetu

Dalys automobiliamsTam, kad eitumėte į turgų, atsikėlę žiemą šeštą ryto, turite tiesiog turėti tam potraukį, pomėgį. Karštai to norėti. O gal būti įpratęs prie tokio apsipirkimo būdo, nemėgti technologijų. Iš kitos pusės, čia paradoksas. Jeigu einate į auto dalių ir visokios technikos turgų, tai modernumą ir technologijas jūs tikrai mėgstate. Tad kodėl neišmokstate naudotis kompiuteriu ir internete neieškote sau reikalingo kompresoriaus? Gali būti, kad turgus žmones traukia ir dėl gyvo bendravimo. Juk ką darome, kai atostogaujame – einame į turgų užsienyje, pamatyti, kaip vyksta vietinių žmonių gyvenimas. Pabendraujame, pasiderame. Tikrai einame pasivaikščioti ir pamatyti, kaip viskas atrodo, kaip gyvena žmonės. O ne sėdime viešbutyje prie kompiuterio ir apžiūrinėjame elektronines parduotuves toje šalyje. Taigi, turgus daug kam tebėra tas senovinis tikro gyvenimo ir tikro bendravimo patyrimas. Jį mėgsta labiau atviri žmonės, mėgstantys bendravimą, neretai tai vadinamieji ekstravertai. O ir galimybė pasiderėti kai kam gali atverti tikrus azarto krioklius. Juk kai kurie žmonės mėgsta pasigalynėti kainomis su pardavėju, kad tik dėl principo nusiderėtų nors centą.

Elektroninės erdvės pranašumai

Sakykime, jus domina kokie nors kompresoriai. Jeigu eisite į turgų, nežinia, ar rasite tą dieną nors vieną šį daiktą. Jeigu eisite į parduotuvę, kurioje yra tokie specializuoti kompresoriai – taip pat neaišku, ar bus, ko tikitės, ko ieškote. Visada yra toks nežinojimas, netikrumas gali ir nuvarginti ir be reikalo suryti tikrai per daug to neverto laiko. Vaikščiojimas pirmyn – atgal, o dar šaltu oru tinka tiktiems, kurie tame iš tiesų jaučia prasmę ir didelį malonumą.

O kuo gi pranašesnė elektroninė pirkimo ir pardavimo erdvė? Pirmiausia – tai visai kitoks ir kitaip paskirstytas laikas. Jūs galite patogiai ir be jokių nervų paprasčiausiai surasti savo prekę. Gal per pertraukėlę laisvu nuo darbo metu, o gal tada, kai bus labai liūdna ir tiesiog norėsis paguosti save būsimais pirkiniais – laiko surasite lengvai. Toks apsipirkimas ir prekių apžiūra bus maloni, be jokio išankstinio streso. Tiesiog pasižvalgysite vienur ir kitur, ir štai kone atsitiktinai rasite patį geriausią prekės variantą.

1 comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *