Plaukų šalinimas

Plauku salinimas lazeriuDaugelis nori gražiai ir tvarkingai atrodyti bikini sezonu. Nei vienos moters nepuošia nedepiliuoti plaukai ant kūno. Tuo reikėtų pasirūpinti jau pavasarį atšilus orams. Žiemos metu, taip pat, rekomenduojama tinkamai rūpintis savimi. Asmeninė higiena turėtų rūpėti ne tik moterims ir merginoms, bet ir vyrams. Plauku salinimas lazeriu tampa vis populiaresniu, nesudėtingai galima atsikratyti plaukuotumo nepageidaujamose vietose. Nereikėtų baimintis, kad procedūra jums pakenks, taip tikrai nenutiks. Plaukų šalinamo lazeriu metu sunaikinamas folikulas. Prietaisas generuoja šviesos bangų spindulį, kuris yra vieno ilgio. Jis nutaikomas į tą vietą, kur auga plaukas. Audiniai, kurie yra aplinkui nebus pažeisti, žinoma, jei procedūrą atlieką specialistai. Nerekomenduojama pasitikėti neaiškiais asmenimis, kurie siūlo tokias paslaugas. Procedūra gali nepavykti ir nebus rezultatų, kurių tikitės. Kreipkitės į šios srities specialistus, juos galite rasti Sapiegos klinikoje. Čia bus pasirūpinta jūsų asmenine higiena ir grožiu. Odą kiekvienas turėtų prižiūrėti tinkamai, tai grožis ir sveikata.

Ar skausmingas plaukų šalinimas

Daugeliui, kurie nėra išbandę plaukų šalinimo procedūrų, tai gali pasirodyti gana nemalonu. Šiuolaikinių technologijų dėka tai nėra skausminga. Gali būti minimalūs nemalonūs pojūčiai, žinoma, tai priklauso nuo pasirinkto plaukų šalinimo būdo. Šiandieną jų yra žinoma daug, galite tai atlikti savarankiškai namų sąlygomis arba kreiptis į specialistus. Plaukų šalinimas lazeriu nėra skausmingas, žinoma, šiek tiek jausite, tačiau tai tikrai nebaisu. Svarbu, kad procedūros metu nepažeidžiami aplinkiniai audiniai. Atlikdami plaukų šalinimą namuose galite to neišvengti. Šalinant plaukus nepageidaujamose vietose lazeriu jusite minimalų skausmą, tačiau šiek tiek pakentėti verta, dėl savo grožio ir tvarkingos išvaizdos. Procedūra yra visiškai saugi, joks pavojus negresia. Oda yra atšaldoma, todėl skausmo didelio tikrai nepajusite. Vyksta fototerminė reakcija, kurios rezultatas yra plaukų pašalinimas. Tai ilgam, galite nesibaiminti, kad plaukeliai neilgai trukus vėl ataugs ir jums vėl reikės rūpintis jų pašalinimu.

Ką reikėtų žinoti prieš atliekant plaukų šalinimo lazeriu procedūrą

Nerekomenduojama tepti jokių priemonių (pavyzdžiui, kremų, losijonų), oda turi būti švari. Jei lankotės soliariume, nepatariama ten lankytis. Padarykite pertrauką kelioms savaitėms, venkite saulės, nesideginkite. Įdegis gali turėti įtakos plaukų šalinimui lazeriu, kuris gali būti neigiamas. Procedūra gali būti mažiau efektyvi dėl šios priežasties. Nepamirškite, kad tai gali turėti įtakos odos pigmentacijos pokyčiams. Nepatariama, kada ruošiatės plaukų šalinimui lazeriu, naudoti kitus metodus. To nerekomenduojama daryti likus mėnesiui ar pusantro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *