Artėja pavasaris… Kokius kvepalus turi rinktis vyrai?

Nors už lango šiuo metu yra dar gana vėsu, tačiau kai kurie jau svajoja apie pavasarį, kuris gali padėti ne tik geriau jaustis, tačiau dažnai ir gražiau atrodyti. O nuostabią išvaizdą lemia ne tik drabužiai, tačiau ir kvepalai, kurie tarsi nematoma skraistė apgaubia kiekvieną žmogų ir suteikia jam daugiau pasitikėjimo savimi. Tiek vyriški, tiek moteriški kvepalai turi tokią galią, tad geriausia jus pradėti rinktis iš anksčiau, kad atėjus laikui – jau pavyktų puikiai „atrodyti“.

Vaisių įvairovė, kuri sužavi kiekvieną

Vyriški kvepalaiPavasario metu dažniausiai pasirenkami tokie aromatai, kurie yra gaivesni. Paprasčiausiai tai siejasi su poreikiu atrodyti laisvai. Tuomet vyriški kvepalai labai dažnai siejami su vaisiais, kurių aromatai labai puikiai tinka skirtingoms asmenybėms. Juk patys kvepalai gali būti saldesni, gali būti rūgštesni, kartesni, kaip ir vaisiai, kurie labai įvairūs. svarbiausia susižinoti į kokį vaisių konkretus aromatas panašus. Tokiu atveju rasite variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

Gėlės – ne tik moterims

Iki šiol klaidingas mitas, kad vyriški kvepalai turi būti būtinai aštrus, kadangi tik tokiu atveju galima geriausiai perteikti tokių žmonių asmenybę. Tačiau toks požiūris yra labai neteisingas, kadangi kvepalai pirmiausia neturėtų būti klasifikuojami pagal lytis, o antra – gėlės taip pat puikiai tinka vyrams. Tik dažniausiai jiems gaminami ne tokie saldūs kvepalai kaip kad moterims, kurios renkasi ryškesnius aromatus ir nori ne tik vakarais, tačiau taip pat ir rytais sulaukti dėmesio dėl aromato, kuris puošia jos stilių.

Citrusinių kvapų aromatas

Galiausiai, kvepalai vyrams pavasario metu taip pat turi būti ne tik gaivūs, tačiau ir ryškūs. Tam labiausiai tinka citrusiniai kvepalai, kurie dažniausiai puošia žmogų rytais ir dieną, kai reikia kažko neutralaus, kažko, kas labai nekliūtų aplinkiniams žmonėms. Žinoma, šiuo atveju svarbiausia yra rinktis geros kokybės. Tik tokiu atveju aromatas tarnaus Jums, o ne Jūs jam. Galiausia, renkantis internetu visada galite tartis su konsultantais, kurie mielai atsako į klausimus ir padeda rasti kvapus, kurie labiausiai tinka žmogaus asmenybei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *