Geriausiai įvertinti Asus telefonai

Asus produkcija šiandien yra tikrai labai populiari. Vartotojai nusprendžia pasirinkti ne tik šio gamintojo kompiuterius, bet taip pat ir telefonus. Šiuo metu yra siūloma gana nemažas šių telefonų pasirinkimas, tad vartotojams neretai kyla klausimas, kokie Asus telefonai yra populiariausi ir įvertinti palankiausiai. Taigi, kurie modeliai galėtų geriausiai atitikti poreikius?

Asus ZenFone 2

Asus telefonaiŠis telefono modelis – tai estetikos ir funkcionalumo derinys. Norintiems išskirtinai patrauklaus, bet taip pat ir patrauklaus telefono Asus ZenFone 2 tikrai paliks puikų įspūdį. Šie Asus telefonai yra ypatingai plonas – jo storis siekia vos 3,5 mm, o 1280×720 raiškos ekranas užtikrina puikią vaizdo kokybę. Telefono ekranas nuo mechaninio poveikio apsaugotas specialiu Corning Gorilla Glass 4 stiklu, tad galite būti užtikrinti, kad telefonas bus tikrai labai atsparus. Keturių branduolių procesorius garantuoja sklandų įrenginio darbą, tad ir naršant apkrautuose puslapiuose neteks susidurti su telefono strigimu.

Asus ZenFone Max

Tai – didelis, galingas ir solidžiai atrodantis mobilusis telefonas, kuris pasižymi itin talpia baterija. Nebereikia rūpintis, kad telefonas gali išsikrauti visiškai netinkamu metu, nes baterija laikys tikrai ilgą laiką – tuo nereikės rūpintis net iki 38 parų. Telefono bateriją galima naudoti ir kaip išorinę bateriją kraunant kitus įrenginius. 13 megapikselių galinė kamera su automatiniu lazeriniu fokusavimu leis dar kokybiškiau akimirkas įamžinti nuotraukose, kurios džiugins tikrai ilgą laiką.

Asus ZenFone Selfie

Kaip ir sako telefono modelio pavadinimas, telefonas yra skirtas daryti dar kokybiškesnes asmenukes („selfius“). Šis telefonas turi daugybę įvairių fotografavimo funkcijų, ir 13 megapikselių galinę ir priekinę kamerą, kurios leidžia fotografuoti taip, kaip norite jūs. 1920×1080 raiškos ekranas garantuoja dar geresnę vaizdo kokybę, o 178 laipsnių matomumo kampas vaizdą perteikia dar kokybiškiau ir detaliau. Telefonas yra vos 3,3 mm storio, todėl jį patogu nešiotis net ir kišenėje.

Palanku yra tai, kad visi šie Asus telefonai yra pigūs – visų šių geriausiai įvertintų modelių kainos siekia maždaug 300 eurų. Tai – vienas geriausių pasirinkimų, kada norima kokybės pačia palankiausia kaina, todėl tikrai verta pasvarstyti apie vieną šių telefonų modelių įsigijimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *