Skrajutės ir kalendoriai

Spaudos paslaugosSkrajutės, tai nebrangus, tačiau efektyvus būdas informuoti apie save. Jas galite pigiai atsispausdinti spaustuvėse, nebūtina pasirinkti didelius formatus. Populiariausi A6, A5 dydžiai, galite rinktis vienpusę arba dvipusę spaudą. Tai priklauso nuo to, kiek norite patalpinti informacijos. Vieni pasirenka labai paprastą spaudą, pavyzdžiui, juodai baltą. Tai kainuoja pigiau, tačiau gali būti nepatrauklu. Verčiau pasirinkite spalvingas skrajutes, tokios labiau atkreips dėmesį, o be to brangiai tikrai nekainuos. Nepamirškite, kad skrajutės leidžia paprastai ir estetiškai papasakoti. Stenkitės, kad nebūtų gramatinių klaidų, tai gali viską sugadinti. Vartotojai pastebi tokias klaidas. Jums nepavyks atspausdinti gražių spaudos darbų, jei neturėsite tinkamo maketo. Kreipkitės į dizainerius, kad jie padarytų tinkamus šablonus. Kitas svarbus žingsnis, spauda. Ji turėtų būti kokybiška, rinkitės spaustuves, kurios siūlo nepriekaištingą kokybę. onprint.lt turi jums puikių pasiūlymų, čia galite užsisakyti ne tik skrajutes, bet ir asmeniškai jums pritaikytus kalendorius. Juos naudoja daugelis, įmonė gali jums pasiūlyti:

· Kalendorius plakatus. Tai gali būti puiki dovana draugui ar artimam žmogui. Galite patalpinti nuotraukas, kurios kalendorių padarys įspūdingesnį.

· Vartomus. Kiekviename lape atskiras mėnuo, tokiais patogu naudotis, lapų skaičius dvylika. Tokius kalendorius galite kabinti ant sienos. Jie ne tik praktiški, bet ir papuoš sieną.

· Nedidelio formato kalendorius. Tai vadinami kišeniniai, jie įprastai būna maždaug vizitinės kortelės dydžio. Tokius kalendorius patogu nešiotis su savimi. Juos nesudėtingai patalpinsite piniginėje ar kišenėje. Dažniausiai kišeniniai kalendoriukai laminuojami, kad greitai nesusidėvėtų. Vienoje pusėje atspausdinamas visų metų kalendorius, o kitoje galite patalpinti gražius paveikslėlius ar nuotraukas.

· Stalinius kalendorius. Kaip ir pasako pats pavadinimas, jie dedami ant stalo. Savarankiškai stovi, patogūs naudojimui. Galite pasirinkti visus mėnesius viename lape arba atskiruose. Tai gali būti puiki dovana, kuri neleis pamiršti ištisus metus.

Kalendorių dydžiai gali būti įvairūs. Juos galima atspausti įvairaus formato. Dažnai kalendoriai dovanojami Naujųjų metų proga, tai gali būti puiki Kalėdinė dovana. onprint.lt gali pasiūlyti asmeniškai jums pritaikytus kalendorius. Užsukite į šią internetinę svetainę ir užsisakykite, tokius, kokių pageidaujate. Svetainėje galite rinktis formatus, pavyzdžiui A3, A4 bei kitus. Jums bus reikalingas maketas. Galite rinktis iš siūlomų, o jei turite savo sukurtą, jį galite nesudėtingai įkelti. Svarbu, kad šablonas būtų tinkamas spaudai, priešingu atveju gali nukentėti kokybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *