Slidinėjimas Italijoje – ką reikia žinoti?

Italija garsėja ne tik savo nuostabia virtuve ar mada, bet ir puikiais slidinėjimo kurortais. Tai šalis, kurioje kiekvienas gali praleisti pačias geriausias atostogas Alpėse. Šiuo metu slidinėjimas italijoje yra labai populiarus, todėl nenuostabu, kad ir aptarnavimo sritis čia yra aukšto lygio.

Rinktis, kur vykti slidinėti nėra lengva. Keliautojams siūlomi įvairūs kurortai. Vienas iš jų – Červinijos Zermato kurortas. Jis randamas Aostos slėnyje, kuris jungia Italiją su Šveicarija. Verta paminėti, kad čia yra labai gražu. Šį kurortą vertina gamtos mylėtojai. Taip pat čia yra puikiai sukurta infrastruktūra skirta slidinėjimui. Renkantis, kur slidinėti dažnam tampa aktualios trasos. Červinijos Zermato kurortas garsėja tuo, kad yra 360 kilometrų trasos. Čia veikia modernūs keltuvai bei galima rasti įvairių pramogų.

Slidinėkite užsienyjeDar vienas puikus kurortas – Livinjo. Tai didelis kurortas, kuris 2012 metais buvo išrinktas kaip geriausias Europos slidinėjimo kurortas. Slidžių ir snieglenčių gerbėjai vertina šią vietą. Jų patogumui įrengtos puikios trasos, kurios skirtos tiek pradedantiesiems, tiek ir jau pažengusiems. Čia yra 12 juodų trasų tiems, kurie nebijo iššūkių. Žinoma, rasite ir kitas trasas, kurios pateisins jūsų lūkesčius. Beje, Livinjo kurortas itin populiarus tarp lietuvių.

Kalnų slidinėjimas italijoje neapsiriboja šiais dviem kurortais. Galima paminėti ir prestižiniu laikomą Bormijų. Tai vienas populiariausių šios šalies slidinėjimo kurortų. Kiekvieno laukia puikus apgyvendinimas ir maitinimas. Be to, Bormijaus kurortas yra Alpių širdis. Kiekvienais metais į čia atvyksta daugybė aukštuomenės atstovų. Taip pat ši vieta garsėja ne tik slidinėjimo trasomis ar įžymybėmis, kurios čia atvyksta, bet ir terminiais šaltiniais, kurie stiprina sveikatą.

Kronplatzas yra Dolomitinėse Alpėse. Kuo ypatingas šis kurortas? Galima paminėti tai, kad jis – saulėčiausias kurortas vertinant Alpių slidinėjimo kurortus. Dėmesio vertos ir trasos. Jos laikomos pačiomis geriausiomis visoje šalyje, todėl kasmet čia atvyksta daugybė žiemos pramogų ištroškusių žmonių.

Pažengusių ir profesionalių slidininkų pamėgtas Paso Tonalė kurortas žinomas dėl puikaus kalnų kraštovaizdžio. Slidinėjimo trasos labai kokybiškai įrengtos, todėl vertinamos net ir žiemos sporto profesionalų, kurie čia atvyksta treniruotis. Trasų ilgis siekia apie 90 kilometrų, tačiau to pakanka.

Slidinėjimas Italijoje daugeliui yra pirmoje vietoje renkantis vietą žiemos atostogoms ir pramogoms. Tai šalis, kuri garsi tiek šiam sportui skirtų kurortų kiekiu, tiek ir tinkamomis oro sąlygomis. Neverta pamiršti ir nuostabiosios Italijos gamtos grožio. Čia kiekvienas praleis puikiausias atostogas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *