Kas geriau: elektroninės ar mechaninės svarstyklės

Nuspręsti, ar žmogui geriau tinka el. svarstyklės, ar paprastos mechaninės, reikėtų kiekvienam individualiai. Iš esmės, didelio skirtumo tarp jų nėra, jų paskirtis yra rodyti svorį, tad svarbiausia, kad viskas gerai veiktų. Panagrinėkime, kuo el. svarstyklės skiriasi nuo mechaninių ir išsiaiškinkime, kam kokios tiks labiau.

Mechaninės svarstyklės

Svarstyklės jūsų buičiai ir versluiSu mechaninėmis svarstyklėmis dažnai mėgsta dirbti žmonės, kuriems tenka sverti itin didelių gabaritų ir didelio svorio daiktus. Pavyzdžiui, jeigu reikia sverti gyvulius, o gal kokį nors metalo laužą. Tada uždėjus per didelį, ar visada tiesiog labai didelį svorį, išvengiama rizikos, jog svarstyklės sulūš. Jos paprastai turi šiek tiek tvirtesnį mechanizmą. Jeigu uždėsite per didelį svorį, niekas nesulūš, tačiau gal tik išsiderins. Įmanoma vėliau patiems suderinti arba prisiminti, kokia yra paklaida, nuo kurios yra nukrypstama. Taip pat dažnai naudoja tokias svarstykles antikvaro ir senų pažiūrų mėgėjai, kas savaime nėra blogiau. Žmonės ne visada mėgsta tokius modernius dalykus, kur nebegali pasakyti, kaip jie padaryti, ir kaip jie veikia. Tarkime, mechaninės svarstyklės turi aiškų savo veikimą, ir ne vienas nagingas vyras galėtų netgi pats sugebėti tokias svarstykles pasidaryti. Taigi, nereikia stebėtis, kad svarstyklės yra kažkokios nesuvokiamos – gal jūs tik pasirinkote per sudėtingą kategoriją. Mechanines suprasti lengviau nei elektronines.

Elektroninės svarstyklės

Tačiau lygiai taip pat, kaip yra žmonės, mėgstantys paprastus ir aiškius dalykus, taip yra žmonės, kurie visada nori naujovių ir moderniausių dalykų. Taip yra ir su tais žmonėmis, kurie neįsivaizduoja gyvenimo be išmaniojo telefono, be geriausių kompiuterių ir kt. dalykų. Taigi, ir svarstyklės pas juos būtinai turės būti elektroninės. Reikėtų pasakyti, kad el. svarstyklės gali turėti pranašumų, kurių neturės mechaninės. Pirmiausiai, jeigu jos nesugadintos ir normaliai, tvarkingai veikiančios, tai jos turėtų būti labai tikslios, gramų ir net mažesnių dalelių tikslumu parodančios. Taip pat jos gali būti su papildomomis funkcijomis. Jei tai svarstyklės, skirtos žmogui pasisverti, jose gali būti ir riebalų skaičiavimo funkcija bei visokių kitokių parametrų, susijusių su savo kūno masės kontrole. Taip pat gali būti skaičiuojamas kūno masės indeksas (KMI), viršsvoris arba trūkstamas svoris, netgi tam tikras svoris, kuris atsiranda sudeginus tam tikrą kiekį kalorijų, tiksliau, kuris dingsta. Taigi, renkantis elektronines svarstykles, prarandama galbūt kažkokia aura ar magiška galia, tačiau gaunama daug puikių papildomų funkcijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *