Nekilnojamas turtas Vilniuje: mikrorajono pasirinkimas

Kurdami svajonių namų viziją, galvojame ne tik apie būsto dydį ar jo išplanavimą, bet ir apie mus supančią gyvenamąją aplinką. Dėl šios priežasties nekilnojamas turtas Vilniuje neatsiejamas nuo mikrorajono, kuriame planuojate gyventi. NT brokeriai teigia, kad itin dažnai būstas pasirenkamas pagal jo lokacijos vietą, kaimynystę ir galimybę susisiekti su svarbiausiais miesto objektais, pvz., darboviete ar prekybos centrais. Šiuo metu populiariausiųjų grupei priskiriami trys sostinės mikrorajonai: Senamiestis, Antakalnis ir Naujamiestis.

Senamiestis

NT VilniujeVienas geidžiamiausių Vilniaus rajonų – Senamiestis. Tai seniausia miesto dalis, išsiskirianti savita atmosfera ir nuotaika. Senamiestis žavi savo romantiškumu, jaukumu. Be to, čia gyvendami visuomet būsite arti svarbiausių miesto įvykių. Čia puikiai išvystyta socialinė infrastruktūra, lengvai pasiekiamos prekybos vietos, kavinės, vaikų darželiai. Miesto gatvės sutvarkytos, o gyvenamoji aplinka kruopščiai prižiūrima. Gyvenant Senamiestyje, jums praktiškai nereikės nuosavo automobilio, kadangi viską pasieksite itin greitai ir patogiai. Tiesa, gyvenimas čia reikalauja itin didelių investicijų, kadangi nekilnojamasis turtas parduodamas didžiausiomis kainomis. Dar viena problema – nuolatinis aktyvumas ir judėjimas, kuris gali būti nepriimtinas vyresnio amžiaus pirkėjams ar šeimoms su mažais vaikais.

Antakalnis

Antakalnio mikrorajonas vertinamas vyresnio amžiaus gyventojų. Svarbiausias privalumas – gana nedidelis atstumas iki miesto centro, tačiau tuo pačiu – atitrūkimas nuo miesto šurmulio ir triukšmo. Šis rajonas yra žalias ir patogiai pasiekiamas tiek viešuoju transportu, tiek nuosavu automobiliu. Tai puiki erdvė su visais miesto privalumais ir žaliosiomis pasivaikščiojimų bei ramybės zonomis. Tiesa, naujieji butai Antakalnyje taip pat reikalauja gana didelių išlaidų. Be to, renkantis būstą būtina įvertinti ir tokias sąlygas, kaip šalia gyvenantys kaimynai, šildymo kainos, aplinkos tvarkingumas ir t. t. Tam tikrais atvejais minėtieji kriterijai gali kelti rūpesčių.

Naujamiestis

Naujamiestis ekspertų pripažintas kaip vienas perspektyviausių ir sparčiausiai besivystančių Vilniaus mikrorajonų. Gyvenimas Naujamiestyje siejamas su maksimaliu patogumu ir aukšta gyvenimo kokybe. Visų pirma, mikrorajonas yra prie pat miesto centro, todėl nesunkiai pasieksite jį pėsčiomis. Šalia – garsusis Vingio parkas. Būdami struktūriškai patogioje miesto zonoje, tuo pačiu naujos statybos daugiabučiai yra apsaugoti nuo didžiųjų Vilniaus gatvių, turi vidinius kiemelius, kuriuose galima ramiai leisti laiką su artimaisiais ir vaikais. Naujamiestis yra vienas populiariausių jaunų šeimų pasirinkimų, todėl gyvendami čia būsite apsupti jaunų, kūrybingų žmonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *