Kur panaudoti uždirbtus pinigus, dirbant investuotoju

InvestavimasJeigu jau praėjote pirmuosius mokymosi metus, prabridote nesėkmių pelkes, pradėjote šiek tiek uždirbti Forexrinkose, investuokite su TeleTrade ir toliau. Jeigu atkakliai dirbsite, viskas seksis gerai, o investicijos, panaudotos besimokant, tikrai sugrįš. Visgi, gyvenimas iš investuotojo algos yra kiek kitoks negu tas, kurį gyvename dirbdami įmonėse samdomą darbą arba „freelansindami“ su kokia nors laisvąja profesija. Tačiau tai nereiškia, kad tas gyvenimas blogas. Tiesiog galioja kiek kitokie dėsniai ir dėl to reikia mokėti tinkamai leisti pinigus.

Pinigai pradės plaukti ne iš karto

Taigi, pirma turėsite suprasti, kokia ta realybė. Kaip jau sakėme, iš pradžių daug uždirbti tikėtis nereikia. Pradžia bus sunki, o gal ir išvis sunkiai suprasite, kas čia vyksta. Tačiau kokia jau ji bus, tokia. Vis tiek gyvensite, ir galėsite žinoti, ką daryti, kai nusistovės šiokia tokia tvarka. Reikia tikėtis, kad pačioje pradžioje dirbti bus sunkiau, o tuomet atsiras daugiau jėgų ir noro, kada pradės geriau sektis. Tačiau ir tuomet pinigai nebus pastovūs. Arba, bent jau jų sumos nebus pastovios.

Daug dirbsite – norėsite skirti pinigų poilsiui

Reikia atsižvelgti ir į tai, kad dirbant investuotoju su TeleTrade, būsite visą laiką susikaupę ir susiję su savo darbu. Negalėsite nuo jo nusišalinti jokiam laikui. Visuomet turėsite būti budrūs, sekti pasaulio įvykius, stebėti, kas visur dedasi, ir tai jums leis išmokti pagrindinių dalykų, tai jums leis visada lengviau prognozuoti, kokie bus pokyčiai finansų rinkose. Kadangi visada dirbsite, galiausiai, daugiau uždirbę, norėsite ir atostogų. Tačiau tai bus prabangios atostogos, nes jūs neišeisite pėščiomis per kalnus trims savaitėms su palapine ant pečių. Jūs tikriausia išvažiuosite su kompiuteriu į kokią nors šalį, kurioje yra patogus viešbutis ir geras internetas. Pirksite brangesnį viešbutį, kad nepavogtų kompiuterio. Norėsite kiekvieną dieną bent dalį laiko skirti darbui. Taigi, ir visiems patogumams keliaudami išleisite daugiau.

Lėtos statybos – viso gyvenimo projektas

Neaišku, kaip seksis investuojant, kokiomis sumomis uždirbsite. Galėsite apsiimti lėtą statybų projektą, kol pats su šeima spausitės bute. Pamažu statysite namus, priklausomai nuo to, kaip gerai uždirbsite. Kai tik pinigų bus daugiau – galėsite tęsti kažkokius statybos darbus. Kai jų bus mažiau – galėsite viską daryti lengviau, pigiau. Taigi, statybos yra daug laiko ir pinigų suryjantis dalykas, tačiau jūs jas galėsite sau leisti lėtai ir atsipalaidavus, priklausomai nuo turimo uždarbio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *