Išvykimas gyventi į kaimą – visai kitoks verdiktas

Geras šiltnamisKai mūsų tėvams ir mamoms šiltnamiai kaina atrodydavo svarbesni nei ėjimas į vakarėlį ar važiavimas į kelionę, piktindavomės ir sakydavome, kad tokie patys nebūsime. Tačiau jau dabar, šiais laikais patys to norime, suprantame daug tiesų, kodėl verta auginti augalus, susijungti su gamta. Tačiau visgi vienas dalykas yra kitoks, kuris sukuria tikrai kitokią distanciją su kaimu anais laikais ir šiais. Mat šiais laikais mes turime internetą, kuris apjungia visus miestus ir kaimus, visas šalis.

Populiarėja tarp miesto „pirmūnų“

Įdomu tai, kad šiltnamiai kaina dabar pasidaro įdomu tiems, kurie pirmieji tapo tikrais miestiečiais, išsikraustė į Naujamiestį ir kitus madingiausius, stilingiausius rajonus. Ir štai kažkodėl tam tikru metu visiems jauniems suaugusiems ima norėtis keltis į gamtą. Būtent tiems, kurie daugiausiai laiko praleisdavo gyvendami naktinį miesto gyvenimą. Būtent tiems, kurie daugiausiai laiko darydavo tai, kas atrodydavo progresyvu. Staiga visi nori keltis į kaimą ir auginti daržoves.

Kombinuotą gyvenimo būdą įgalina internetas

Gali būti, kad šiltnamiai kaina ir kaimas savo gamta ima patraukti dėl to, kad yra labai paprasta gyventi kombinuotą gyvenimo būdą. Tokį gyvenimo būdą, kada gali dėl puikiai išplėtoto interneto galimybių dirbti bet kokį darbą per atstumą. Ar gyventum kaime, ar mieste, ar visiškam užkampį – visada turi internetą. Tad taip atsiranda tikras rojus laisvai samdomiems darbuotojams, kurie iš tiesų gali migruoti ir keliauti ten, kur jie nori. Taigi, sąlygos atsiranda, tik kas taip traukia jaunus ir perspektyvius kūrybinių bei technologinių industrijų atstovus išvykti iš miesto?

Nori auginti

Gyvenant mieste pripranti prie jo ir pamiršti, kas yra gamta. Bet kai vėl ją prisimeni, supranti, kad ji yra nuostabi, ir kad nuo šiol tu turi būti joje, negali tiesiog ignoruoti to, kad dalį gyvenimo leidi be gamtos. Todėl atsiranda tas noras auginti kažką. Įmeti sėklas ir vazone sudygsta krapai – nuostabu. O jeigu sėklas sumestum šiltnamio lysvėje – užaugtų didelis derlius. Norisi auginti gyvybę, būti gamtoje.

Nori sveiko gyvenimo

Aišku, įtaką daro ir pasaulinė tendencija atsigręžti į ekologiją. Žmonės pripažįsta, kad pastarąjį šimtmetį pradėjo gyventi ydingai: nesveikai maitinasi, labai visur skuba ir daug dirba, sėdi visą dieną ir visai nejuda. Tokie ir kitokie dalykai galiausiai verčia atsigręžti į praeitį ir pasimokyti iš jos ko nors gero, pavyzdžiui, sodininkystės.

1 comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *