Skalbimo diena, kai turi didelę šeimą

Kuo didesnė šeima, tuo daugiau nešvarių drabužių ir kasdieninio skalbimo. Tuo labiau eikvojama skalbimo mašina, gali greičiau sugesti, o tai byloja ir apie tai, kad skalbimo mašinų remontas būtų labai realus dalykas. Nes dažniau naudojama technika greičiau genda. Dėl to apsimoka visada pirkti naują skalbimo mašiną, dar turinčią ir garantiją. Reikalui esant, panaudosite ją dar nespėjus pasibaigti ir mašiną jums sutaisys nemokamai. Visgi, dažniausiai tos garantijos padarytos protingai, tikintis, kad pasinaudoti taisymu prireiks tik broko atveju. Mat kokybiška skalbimo mašina turi atlaikyti tas apsukas, kurias suteiktų visos šeimos nuolatinis apskalbimas. Kokius drabužius ir kokiomis programomis dažniausiai tenka skalbti, turint didelę šeimą ir skalbimo mašiną?

Moters rūbai – atsargus skalbimas

Skalbimo mašinų remontasTurbūt būtent moters rūbai turės tiek daug sudėtingų detalių, tiulių, šilkų ir įvairių greitai besilydančių, plyštančių ir pan. detalių. Gal tai bus nėriniuota palaidinė, o gal klostuotas sijonas. Atsargaus skalbimo moteriškoje draubužinėje tikrai yra. Taigi, reikėtų pasistengti tą skalbimą ir tausoti bei tvarkyti tinkamai. Galbūt netiks karšta temperatūra skalbiant, agresyvios skalbimo programos, automatinis džiovinimas, centrifuga, gal reikės užstatyti, kad skalbtų taip, tarsi rankomis. Ir tai bus puikus pasirinkimas. Kita vertus, kai kurių rūbų netgi nebus galima skalbti su skalbimo mašina ir teks iš tiesų tik atsargiai praskalauti su skalbimo mašina.

Darbiniai vyro rūbai

Dar viena šeimos drabužių rūšis: darbiniai vyro rūbai. Taip, tokių rūbų tikrai būna ir gali būti. Jeigu norite, kad jie būtų švarūs, reikės skalbti aukštoje temperatūroje, su daug skalbimo miltelių ir nemaišyti spalvotų su nespalvotais. Jeigu vyras dirba amatininku, pavyzdžiui, stato kažkokius namus, dirba pramonėje, su technika, servise, tada rūbai greitai dėvėsis ir bus labai purvini. Gal išsipurvins statybinėmis medžiagomis, gal tepalais ar dažais. Kai kuriais atvejais dėmių nepavyks pašalinti ir su karščiausiu skalbimo būdu. Tačiau nereikia dėl to nuogąstaut, nes vis tiek vienaip ar kitaip, anksčiau ar vėliau pavyks viską išskalbti, jeigu reikės, rankomis ir naudojant tam tikrus tirpiklius cheminius.

Vaikų drabužiai: krūvos niekada nemažėja

Kuo daugiau vaikų, tuo daugiau drabužių. Susilaukus vaikų, belieka suprasti, kad nuo šiol jus amžinai sups neskalbtų drabužių krūvas. Rūbai bus purvini gal net kas kelias valandas. Kai kurie tėvai net nekeičia nešvarių rūbų, duoda jiems terminą, pavyzdžiui, visą dieną. O skalbimo nuolat yra įvairaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *