Kodėl atliekamas krūtų didinimas?

Apie krūtų didinimą informacijos yra nemažai, pavyzdžiui, spausk čia ir sužinosi, kaip atliekama operacija, kas tai per procedūra, kokie galimi rizikos veiksniai ir pan. Tačiau drauge tai yra ir klausimas, kuris turi nemažai psichologinių aspektų. Būtent apie juos šiandien ir pakalbėkime bei pabandykime suprasti, kodėl moterys nori atlikti krūtinės didinimo operacijas vienokiais ar kitokiais būdais.

Viešumas reikalauja gražios išvaizdos

Didiname krūtisJeigu tik kas nors pasakys, kad kokia nors moteris atliko krūtinės didinimo operaciją, ir kad ji dirba viešą darbą, tuojau prasidės replikos, kad „dirba papais“. Tačiau tais atvejais, kada viešumoje dirba moterys, neturinčios išpuoselėtos išvaizdos, jos būna užgauliojamos. Taigi, viešumas reikalauja gražios išvaizdos, nes tai įprasti mūsų visuomenėje standartai. Jie lydi ir moteris, ir vyrus. Pavyzdžiui., televizijos eteryje mes norime matyti puikiai atrodančius, gražiai apsirengusius žmones, turinčius ir gražią figūrą. Jeigu moteris nuolat matoma ekrane, ji sieks tobulos išvaizdos. Arba pop scenos žvaigždės, aktorės – tai profesijos, kada didelį darbą nudirba ne tik žmogaus vidinės, bet ir išorinės savybės. Taigi, vieši žmonės linkę siekti puikios išvaizdos, tarsi tobulindami savo darbo įrankį. Krūtinę sunku ar beveik neįmanoma padidinti natūraliais būdais, tenka imtis plastinės chirurgijos priemonių.

Nepasitikėjimas savimi

Kita priežastis arba netgi pacienčių kategorija – nepasitikėjimas savimi. Moterims, kurios jaučiasi negražios, kurios nori pagražinti savo išvaizdą dėl geresnės savijautos, paprastai norisi ir išraiškingos krūtinės. Gerai, jeigu gamta apdovanojo. Tačiau, priešingu atveju, tenka ieškoti sprendimo. Mažos krūtinės ilgam neužmaskuosi įdėklais į liemenėlę ar specifiniu drabužio pasiuvimu, faktai galiausiai lieka faktais. Taigi, šiais laikais esant ne vienai sėkmingai naudojamai krūtinės didinimo technologijai, moterims dažnai tenka pasinaudoti tokiais dalykais. Krūtinę galima didintis implantais, injekcijomis. Kita vertus, kai kurioms moterims krūtinės operacija padaro atvirkščią efektą – krūtinę sumažina. Tai nutinka tuomet, kada būna per didelė, nukarusi krūtinė. Dažnai pasitaiko po nėštumo, gimdymo, žindymo laikotarpio.

Po traumų, ligų

Kartais moterims plastinės krūtinės chirurgijos prireikia po ligų ar traumų. Pavyzdžiui, krūties vėžio problematika yra tikrai didelė ir tai viena populiaresnių vėžio rūšių. Jeigu norisi turėti sveiką kūną, tenka tikrintis, o vėliau kartais dar ir gydytis. Taigi, po tokių ligų ir traumų atsiranda irgi kartais liekamųjų reiškinių, pavyzdžiui, būna pašalinama krūtis. Tuomet moteris gali, jeigu nori ir jeigu sveikata leidžia, per operaciją įgyti netikrą krūtį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *