Sulieknėjimo istorija

Dabar Povilui (vardas pakeistas) kasdieninis krosas, dviratis, baltymų kupinas maistas, kokteiliai, kurių pagrindas yra amino rūgštys, sporto klubas ir sveikas bei gražus kūnas atrodo įprasta kasdienybė. Tačiau dar prieš metus šis neatpažįstamai pasikeitęs jaunuolis atrodė visai kitaip, o jo gyvenimo būdo nebūtų įmanoma sulyginti su dabartiniu.

Sofos pagalvėlė

Liekniekite paprastaiPovilas pats juokaudamas sako, kad jo ankstesnis gyvenimas buvo tarsi buvimas „sofos pagalvėle“. „Ką aš veikdavau? Gulėdavau ant sofos, prisipirkęs alaus, traškučių, ir žaisdavau kompiuterinius žaidimus. Kartais netgi žiūrėdavau televizorių, kas dabar šiais laikais yra visai nepopuliaru. Tapau sofos pagalvėle, net nežinau, nepastebėjau, kaip ir kada. Bet tapau toks tinginys, kad net tingėdavau išnešti šiukšlių maišą į konteinerį. Niekam nelinkėčiau tapti tokiu, koks aš, nes tai varo ir patį į depresiją, ir aplinkinius tikrai nervina gyventi su tokiu kolega.

Vieną dieną viskas ėmė keistis, kai įsimylėjau. Mano aplinkoje atsirado tokia mergina, dėl kurios norėjosi padaryti viską. Aš iškart supratau, kad ji nekreips į mane dėmesio, kai esu toks fiziškai nepatrauklus, kai man kabo didelis pilvas, kai negaliu apie save papasakoti tokių dalykų, kokie ją galbūt sužavėtų. Taigi, ėmiau šiek tiek keisti savo gyvenimo būdą. Kurgi, šiek tiek. Susiplanavau atsikratyti 15 kilogramų ir tapti raumeningu gražuoliu. Svajonių merginos, deja, negavau, tačiau bent jau pasiekiau norėto rezultato“, džiaugiasi Povilas.

Naujas gyvenimas

Jaunas vyras tikina, kad pati sunkiausia visgi buvo pati pradžia. „Pradžioje visada sunku. Iš pradžių supranti, kad turi labai daug visko savo gyvenime pakeisti, jeigu nori, kad viskas būtų taip, kaip tau patiktų. Aš net negalvojau, kad teks tiek daug sportuoti, kad maiste man svarbiausios taps amino rūgštys, kad tiek daug pokyčių vis dėlto manęs laukia.

Pirmiausiai ėmiau prisiversti sportuoti. Prabėgti ryte krosą man atrodė pats didžiausias siaubas, kokį tik galima įsivaizduoti. Nekenčiau bėgiojimo ir buvau įsitikinęs, kad tokia veikla yra tikrai skirta ne man. Tačiau vienu metu kažkaip persilaužiau. Ėmiau daug važinėti dviračiu – dviratis man patiko. Po to, kai jau šiek tiek išsijudinau, tai ėmiau ir bėgioti. Dar vėliau prisijungė ir sporto klubas. Dviratis man vis dar atrodo kaip pati maloniausia veikla, tačiau aš nelabai dabar to laikau sportu, tai toks natūralus keliavimo būdas. Maistą rinktis buvo lengviau. Paaiškėjo, kad sveikas baltyminis amino rūgščių pilnas maistas yra toks pats skanus, kaip ir tas riebus, kurį valgydavau prieš tai. Ir taip per kelis mėnesius numečiau antsvorį, o vėliau viskas virto į raumenis“, – džiaugiasi Povilas ir demonstruoja savo prisirpusį bicepsą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *