Naujos statybos būstas Vilniuje

NT senamiestisNaujos statybos būsto rinka Vilniuje nežada sustoti. Čia nekilnojamas turtas senamiestyje statomas ir parduodamas be jokių kliūčių. Vidutiniškai per metus sostinėje pastatoma net apie keturis tūkstančius įvairių butų, o vidutinė kaina už vieną kvadratinį metrą jau viršija 1800 eurų. Nors kainos jau ne vienerius metus nežada sustoti ir nuolat didėja, tačiau pirkėjų nemažėja ir artimiausiu metu tikrai nemažės.

Ieškant naujo būsto susiduriama su labai didele pasiūla, tačiau dėl to išsirinkti greičiau tikrai ne visada pavyksta. Pirmiausia derėtų surasti patikimą būsto statytoją, kuris ne vienerius metus vykdo veiklą ir vykdo savo įsipareigojimus. Tai tampa svarbia užduotimi, nes nenorima nei likti apgautiems, nei turėti bėdų su buto kokybe. Nors daugelis mano, kad naujų butų kokybė yra prasta, tačiau tai nepriklauso nuo pastato statybos metų. Svarbiausias kriterijus lemiantis ar namas bus kokybiškai pastatytas – kokybiškų medžiagų naudojimas ir tinkamos technologijos. Visa tai gali užtikrinti tik patikimas statytojas. Dažnai rekomenduojama pasikviesti profesionalą apžiūrėti būstą, kuris užsiima arba puikiai išmano statybų niuansus. Jei tokio specialisto negalite atsivesti kartu su savimi į buto apžiūrą, tai galite kreiptis į gyventojus, kurie jau senai gyvena pasirinkto statytojo statytuose namuose.

Vilniuje dažniausiai naujos statybos butai parduodami su daline arba pilna apdaila. Kas geriau? Viskas priklauso nuo jūsų finansų, norimos kainos ar pageidavimų. Kai kurie vertina butus su pilna apdaila, kai visi rūpesčiai patikimi tam pačiam statytojui. Tai labai naudinga, kai norima turėti pilnavertę garantiją visam butui ir jo remontui. Tiesa, gali nutikti ir taip, kad butas su pilna apdaila kainuos gerokai brangiau, nei butas su daline apdaila, kai remonto darbus atvyks atlikti kiti samdomi meistrai. Tiesa, čia jau yra rizika, kad neturėsite jokios garantijos remonto darbams. Dar galimas ir toks pasirinkimas, kai perkamas butas su daline apdaila, o remonto darbus ar didžiąją jų dalį atliekate patys savo rankomis. Tik reikia paminėti, kad tai darbai reikalaujantys didelio kruopštumo ir žinių bei pareikalaus daug jūsų laiko. Kas geriau? Čia jau spręsti jums.

Kiekvienais metais didėja naujų butų pasiūla, o kartu su ja išaugo ir paklausa. Daug žmonių nori gyventi naujos statybos butuose ir mėgautis komfortiškomis gyvenimo sąlygomis. Dabar įsigyti naują būstą yra labai geros sąlygos, todėl ir statytojai nesnaudžia siūlydami naujus objektus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *