Kokį dulkių siurblį rinktis?

Įvairūs siurbliai namamsNamų tvarka daugeliui labai svarbi, todėl norint palaikyti namų švarą reikia išsirinkti ir geriausią pagalbininką. Įvairūs siurbliai atlieka skirtingas funkcijas, tačiau pagrindinė jų užduotis išlieka ta pati – padėti greitai sutvarkyti namus nuo nešvarumų ir dulkių. Su siurbliu mes ne tik siurbiame grindų paviršius, bet ir kiliminę dangą bei baldų paviršius. Kaip išsirinkti tinkamą siurblį?

Siurblius galime suskirstyti pagal filtrus. Labai geras pasirinkimas – dulkių siurblys turintis vandens filtrą, kuris užtikrina tai, kad visi nešvarumai patekę į vidų, kur yra vandens, nusės ir nebegrįs atgal į kambarį, kaip gali nutikti naudojant paprastą filtrą be vandens. Be to, naudodami tokį siurblį sutaupysite pinigų maišeliui, nes nereiks pirkti, o tereiks keisti vandenį. Tiesa, yra vienas trūkumas. Siurblys su vandens filtru bus didesnio dydžio, nei paprastas. Kitas filtrų pasirinkimas – maišelis. Toks siurblys turintis maišelį visiems nešvarumams labai geras pasirinkimas, nes paprasta juos sutvarkyti. Jei tai vienkartinis maišelis, tai jį reikia tiesiog išimti ir išmesti, o jei daugkartinio naudojimo – išvalyti ir vėl naudoti. Didžiausi trūkumai – nuolat reikės pirkti maišelius. Yra ir dar vienas pasirinkimas – cikloninis dulkių siurblys. Tai labai taupus variantas, nes nereikia pirkti nei maišelių, nei pripildyti talpos vandeniu. Visi nešvarumai surenkami į specialią talpą, kuri lengvai išimama, nešvarumai išpilami, o pati talpa išplaunama. Dulkės iš tokios talpos siurbiant nepatenka vėl į patalpas. Prie minusų reikia priskirti didesnį garsą. Tai reiškia, kad jis kels daugiau triukšmo.

Kai jau apsisprendėte kurio tipo siurblys tinkamiausias, metas pereiti prie kito klausimo – kuris siurblys geriausiai siurbia? Tai nepriklauso nuo filtrų ir nešvarumų talpos. Geri siurbliai yra tie, kurie tinkamai siurbia, o siurbimo savybės priklauso nuo įsiurbimo galios ir kietų paviršių ar kilimų paviršių valymo klasės. Visi žymėjimai nurodomi siurblio dokumentuose. Čia galima paminėti, kad ne siurblio galingumas yra lemiamas veiksnys ar siurblys gerai siurbs. Taigi, norėdami gero siurblio, pasirinkite tinkamų savybių įrenginį, kuris užtikrins tai, kad visi nešvarumai bus įsiurbiami greitai ir patikimai sulaikomi siurblio viduje.

Tinkamai parinktas siurblys gali daryti stebuklus. Greitai ir patikimai susiurbti viską, ko nereikia ir nuolat džiaugtis švariais grindų ir baldų paviršiais dabar galime labai paprastai. Tereikia nusistatyti pagrindinius kriterijus, kurie jums svarbūs renkantis siurblį ir įsigyti labiausiai atitinkantį poreikius. Tegu jūsų namai spindi švara!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *