Praktiški patarimai vestuvių vakaro planavimui

Vestuvės – nuostabi šventė sujungianti du žmones, tačiau šios šventės planavimas daugeliui sukelia daug nerimo. Kaip planuoti vestuvių vakarą be streso, kad tiek maistas, tiek ir vestuviu muzikantai būtų pasirinkti tinkamai? Šiame straipsnyje skaitykite praktiškus patarimus, kurie padės be streso sulaukti nuostabiausios savo dienos.

Muzikantai vestuvėsePlanavimas užima didžiąją dalį visų darbų, kurie būtini pasiruošimui vestuvėms. Kuo anksčiau tai pradėsite daryti, tuo geriau. Jums reikia pagalvoti, kokio vestuvių vakaro norite? Kokios trukmės? Kurioje vietoje norite švęsti? Taigi, pirmiausia pagalvokite, kiek svečių bus ir kuri vieta tinkamiausia šventei? Priklausomai nuo svečių skaičiaus jums reikės pasirinkti tai, kas labiausiai tinka. Nepamirškite tokių svarbių dalykų, kaip nakvynė. Jei švęsite su nakvyne, tai svarbu, kad būtų patogios vietos svečių miegojimui. Pasidomėkite ar galima kartu su nuomos paslauga užsakyti ir maisto ruošimą. Būtų labai patogu, jei viskas būtų vienoje vietoje ir jums nereikėtų papildomai ieškoti žmonių, kurie atvyks ir pagamins šventinę vakarienę. Naudingas patarimas – paprašykite suorganizuoti šventinių patiekalų demonstraciją. Galėsite ne tik įsitikinti, kad maistas bus skanus, bet ir pasirinksite tokius patiekalus, kurių norite. Nuvykite apžiūrėti ir, jei viskas tinka – kuo skubiau rezervuokite. Taip pat būtina apgalvoti kaip šventės dalyviai atvyks ir išvyks. Galima išnuomoti autobusą, kurio vairuotojas sutartu laiku visus šventės dalyvius atveš ir išveš.

Sekantis planavimo etapas – vestuvių muzikantai. Vestuvės be muzikos, tarsi vestuvės be nuotakos. Pagalvokite, kokios muzikos norite? Kokia jums patinka? Lietuvoje labai daug gerų muzikantų, tad rinktis tikrai yra iš ko. Išsirinkite patikusius ir susitikite pakalbėti. Kalbėdami apie kainą, išsiaiškinkite ar kaina už valandą, ar už visą vakarą? Taip galėsite palyginti ir rinktis priimtiniausią. Taip pat žinokite, kad muzikantų yra skirtingų. Pavyzdžiui, tradiciniai muzikantai yra kai vienas ar du dainininkai dainuoja ir groja tradicines dainas skirtas vestuvėms. Norėdami ko nors įdomaus – rinkitės netradicinius muzikantus, kurie tarkim, groja būgnais ar saksofonu. Dar vienas pasirinkimas – didžėjus. Jei nemėgstate muzikantų, o norite įvairios muzikos pagal jūsų pageidavimus, tai yra geras pasirinkimas.

Kai jau yra šventės vieta, maistas ir muzika, reikia pagalvoti apie pakvietimus. Nedelskite, ir greičiau siųskite savo svečiams pakvietimus su visa informacija. Gavę atsakymus, galėsite tiksliau suplanuoti, kiek vietų reikės nakvynei ir, kiek maisto reikės užsakinėti. Beliks tik ruoštis kitiems svarbiems darbams ir laukti savo nuostabiausios šventės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *