Vestuvių fotografų gausa

Ne paslaptis, kad Lietuvoje šiuo metu yra šimtai, o gal net tūkstančiai vestuvių fotografų. Vieni iš jų yra labiau patyrę, kai kiti tuo tarpu dar tik pradeda savo profesionalią karjerą. Tad kaip gi paprastam žmogui žinoti, kuris vestuvių fotografas yra vertas jo dėmesio, o kuris ne? Yra keletas labai svarbių aspektų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį prieš samdydami vestuvių fotografą. Būtent apie juos dabar ir pašnekėsime, todėl perskaitę šį straipsnį turėtumėte lengviau priimti savo sprendimą.

Kaina – ne pirminis rodiklis

Fotografas jūsų vestuvėmsDaugelis žmonių daro labai didelę klaidą kuomet samdydamiesi savo šventei specialistą vadovaujasi vien tik paslaugos kaina ir niekuom daugiau. Jei vestuvių fotografas už savo paslaugas prašo milžiniškos sumos, tai dar toli gražu nereiškia, kad jo paslaugos patenkins jūsų lūkesčius ir bus aukščiausios klasės. Žinoma, jei fotografo paslaugų įkainiai yra įtartinai mažai, tai automatiškai sukelia abejones apie jo kompetenciją. Dėl šios priežasties niekada nerekomenduojame rinktis kraštutinumų – nesamdykite nei labai pigaus, nei labai brangaus vestuvių fotografo. Net ir šioje vietoje galioja aukso viduriuko taisyklė.

Visų pirma, derėtų atidžiai peržvelgti vestuvių fotografo nuotraukų galeriją. Kiekvienas save gerbiantis vestuvių fotografas internete yra patalpinęs bent kelias dešimtis nuotraukų iš savo klientų vestuvių. Nereikia būti labai gudriu jog suprastumei, kad visi fotografai susideda tik geriausiai pavykusias nuotraukas. Tai reiškia, kad tokių gražių ir kokybiškų nuotraukų iš visos jūsų šventės gali pasitaikyti tik 1 ar 2. Kaip bebūtų, fotografo darbai leis susidaryti įspūdį kokie yra jo kokybės standartai.

Antras dalykas į kurį tiesiog būtina atkreipti dėmesį yra specialieji efektai. Jei vestuvių fotografas savo nuotraukas labai stipriai gražina įvairiausiomis kompiuterinėmis programomis, tai yra aiškus ženklas, jog be visų papildomų efektų tos nuotraukos atrodo nelabai patraukliai. Kai kuriems žmonėms patinka pakoreguotos ir retušuotos nuotraukos, tad dėl to per daug jaudintis nevertėtų. Kaip bebūtų, jei vertinate natūralumą ir nenorite jog fotografijos būtų labai smarkiai tobulinamos pasitelkiant šiuolaikinių technologijų pagalbą, siūlome tokį vestuvių fotografą apeiti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *