Webinarai, kas tai?

WebinaraiIšgirdus tokį žodį ne visuomet galima suprasti kas tai yra. Iš vienos pusės tai gali būti labai girdėtas žodis, kurio kelios raidės pakeistos. Tačiau kodėl to reikia ir tai negali būti vadinama kaip jau yra priimta visuomenėje – seminaras. Webinarai pasižymi tuo, kad jie vyksta internetinėje erdvėje, juose dalyvauja nedidelis kiekis asmenų, tad į visus webinaro asmenis gali būti skirtas vienodas dėmesys. Taip pat su kiekvienu dalyviu gali būti aptariamos tam tikros detalės, kurios jam yra aktualios. Galima pagalvoti, kad būtent toks formatas atsirado tik tuomet kada pasaulyje prasidėti pandemija, kurios dėka žmonės pradėjo dirbti iš namų, kolegos vieni su kitais labai retai susitinka, o taip pat ir kitos sritys, kuriuose būdavo galima dalyvauti seminaruose, tapo neprieinami vien todėl, kad pandemija liepė vieniems nuo kitų saugotis. Tačiau webinarai atsirado tikrai ne dėl tos priežasties. Ir anksčiau jie gyvavo tik nebuvo taip garsiai žinomi kaip dabar. Tai labai populiaru ypač tiems asmenims, kurie visą laiką dirbą nuotolinį darbą, tai yra jų darbo vieta yra jų namai, o ne biurai. Tad tokiu būdu nereikia ieškoti papildomų patalpų, kur visi asmenys galėtų susirinkti ir klausytis jiems dėstomų naujų dalykų.

Webinarai, kokiomis temomis vyksta?

Dažnai gali kilti klausimas, jei webinarai yra nuotoliniu būdu vykstantys seminarai, tai kokiomis temomis yra kalbama per juos. Tai yra tokios temos, kurios paliečiamos kaip ir bet kokių kitų susitikimų metu. Tai gali būti įvairūs tobulinimo kursai, paskaitos apie įvairius žmones dominančius dalykus. Kitaip sakant temu gausa yra tokia plati, kad jų visų tikrai yra neįmanoma papasakoti. Tad jei norima tobulėti, ieškoti informacijos kuri jums padėtų kaip asmeniui pasiekti tam tikrų rezultatų rekomenduojama visuomet domėtis kada vyksta tokie webinarai, į juos registruotis ir bendrauti su asmenimis, kurie ir laukia tokių žmonių kaip jūs, kad galėtų jums įgyti naujų žinių, kurios jums gali priversti.

Webinarai, kada jų gali reikėti?

Tai kaip jau ir minėta, kiekvienas asmuo nusprendžia, kada jam gali trūkti tam tikrų žinių. Taip pat jei kalbama apie įmones, tuomet galima pasakyti, kad labai svarbu, kad įmonė, kuri nusprendė rengti tokias paskaitas, pasidomėtų tuo, kad visi darbuotojai būtų motyvuoti įgyti naujų žinių, nes asmenys kuriems tam tikros temos yra ne aktualios gali būti kaip negatyvas webinaruose. Tačiau yra ir atvejų kuomet jų metu žmonės susidomi taip, kad net nesinori jų baigti. Tad labai svarbu atkreipti dėmesį į tai apie ką bus kalbama jo metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *