Smulkmenos, kurias reikia įvertinti planuojant laidotuves

Nors laidotuvės nėra maloni diena, tačiau norėdami būti ramūs, kad ritualai bus pagal taisykles ir tuo pačiu tokie, kokių norėtų velionis – reikia įvertinti kelias smulkmenas. Laidojimo paslaugos teikiamos specializuotų įmonių, kurios pasirūpina, kad viskas būtų pagal planą. Žinoma, pigesnė alternatyva patiems įvertinti svarbiausias smulkmenas, suderinti jas ir galiausiai džiaugtis, kad žmogus buvo išlydėtas tikrai skoningai.

Daugiau dėmesio – smulkmenoms

Laidotuvės yra toks minėjimas, kad dažniausiai žmonės neturi daug patirties jų organizavime. Jeigu jomis pasirūpinti reikia ir Jums – tokiu atveju nurodysime kelis svarbius aspektus, kurių reikia nepamiršti. Svarbiausia – per daug nesistengti. Daugiau kuklumo ir kuo daugiau pagarbos. Tada viskas bus gerai.

Maitinimo vieta

Laidotuvių paslaugosMetas, kai žmonės ateina atsisveikinti su mirusiu žmogumi – dažniausiai trunka kelias dienas, pagal artimųjų sprendimą. Vienas žmogus dažniausiai šarvojimo salėje pralaukia ne tiki kelių valandų, tad visiškai natūralu, kad jam dažniausiai siūlomas kavos puodelis, taip pat, kad galima pavalgyti. Kalbame ne apie gedulingus pietus, tačiau mini užkandžius. Tai ne tik paprasčiausias pavalgymas. Tai yra ritualas, kurio metu žmonės dalinasi savo potyriais ir tuo pačiu atsiminimais.

Gedulingi pietūs

Žinoma, taip pat labai svarbu pasirūpinti ir gedulingais pietumis, kurie taip pat yra tam tikras ritualas. Svarbiausia užsisakyti universalius patiekalus, kad tiktų visiems. Priklausomai nuo miesto – daugelis žmonių renkasi kavines. Užsako žmonių skaičiaus patiekalus, taip pat pasiruošia tam tikroms smulkmenoms, kaip kad užkandžiai. Svarbiausia atsiminti, kad laidotumės nebūtinai yra labai liūdnas ritualas. Jis gali būti ir kur kas jautresnis, malonesnis. Juk reikia švęsti gyvenimą.

Ritualai

Labai svarbu neatlikti tam tikrų ritualų tik todėl, kad to reikalauja visuomenė arba kadangi tai yra reikalinga artimiesiems. Paprasčiausiai jeigu gerai žinote velionį – tokiu atveju taip pat gana puikiai žinote ir kokie ritualai jam tinka, kokio jis buvo tikėjimo ir panašiai. Geriausia laidotuvių metu nedėti tų akcentų, kurie nėra pageidaujami. Pavyzdžiui, dažniausiai siūlome paslėpti kryžius, jeigu žmogus nebuvo tikintis, taip pat, nereikia jokių maldų, jeigu žmogui neišpažino jokios religijos. Svarbu daryti taip, kaip jam patiktų ir kartais ritualai yra visiškai nereikalingi. Jokie.

Gėlės

Galiausiai, reikia daugiau dėmesio skirti ir gėlėms. Dažniausiai floristikos salonuose jau galima rasti kompozicijas, puokštes, kurios tinka būtent laidojimo paslaugoms. Tai taupo laiką ir padeda būti ramiu, kad viskas atrodys taip, kaip turi atrodyti. Žinoma, taip pat pasirūpinkite, kad kitų žmonių atneštos gėlės rastų jiems skirtą vietą, kad jos būtų sudėtos gražiai, galiausiai, vėliau tvarkingai sudėtos aplink kapavietę. Juk labai svarbu palaikyti tvarką, o dažniausiai susisteminus smulkmenas – tai pavyks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *