Granuliniai katilai – teisingas sprendimas

Komfortiškas ir pigus šildymas šiuo metu nėra neįmanomas. Puikus įrodymas – 25 kw granulinis katilas, kuris suteiks namams komforto ir leis sutaupyti pinigų per šaltąjį sezoną, kuomet reikia apšildyti namus. Vis daugiau pastatų savininkų susidomi tokiu šildymu ir nusprendžia įsigyti granulinį katilą.

Šiuo metu viskas labai paprasta. Tereikia apsilankyti internetinėje parduotuvėje http://www.siltas.lt/granuliniai-katilai-181.html ir pasirinkti tinkamą katilą. Užsakymas vykdomas greitai, o ir garantija bus suteikta, tad neteks nerimauti dėl naujojo pirkinio. Sunkiausia pirkėjams apsispręsti ką pirkti. Tokiais atvejais verta išklausyti įvairius patarimus.

Granulinių katilų didelė įvairovėGranuliniai katilai yra įvairių tipų, tačiau visi jie skirti pastatus apšildyti granulėmis. Priklausomai nuo tipo, galimas kūrenimas ir kitomis kieto kuro alternatyvomis. Gamintojai ir pardavėjai išskiria du tipus. Vienas iš jų su įmontuotu degikliu po katilu, o kitas su savarankiškai įstatomais degikliais. Pavyzdžiui, katilas su įmontuojamais degikliais buvo sukurtas bet kam, pavyzdžiui, jau pastatytam katilui. Jo naudingumo koeficientas siekia 99 procentus. Didžiausias trūkumas – deginti reikia tik aukštos kokybės medienos granules. Tai kartais sukelia nepatogumų. Taip pat su laiku degikliai gali užsikimšti nuo susidariusio šlako. Specialistai pataria naudoti 6 ar 8 mm medžio granules, kurios yra aukštos kokybės. Taip pat labai gerai, jei degikliai turės išsivalymo funkciją. Jeigu jos nebus, teks valymo darbus atlikti mechaniškai. Prie privalumų galima priskirti automatinį degiklį. Pavyzdžiui, 25 kw granulinis katilas turintis įmontuotus degiklius bus geras pirkinys.

Kita granulinių katilų rūšis skirstoma į tuos, kuriuose granulių padavimas yra iš šono arba į tuos, kurie turi padavimą iš viršaus. Didelis pasirinkimas siūlomas Siltas.lt internetinėje parduotuvėje. Tokie katilai, priešingai, nei aukščiau paminėti, bus tinkami turint ir naudojant ne tokios aukštos kokybės granules. Kai kurie tokio tipo katilai gali būti kūrenami ne tik medžio granulėmis, bet ir akmens anglies, saulėgrąžų, gūdų ir pan. Toks degiklis bus ilgaamžis. Gedimai pasitaiko itin retai, o jei ir pasitaiko, tai remontas kainuoja nebrangiai. Verta atkreipti dėmesį, kad katilas būtų pagamintas iš ketaus, nes degimo metu išsiskirs rūgštinės medžiagos, kurios gali jį pažeisti.

Kad ir kokį katilą pasirinksite, svarbu rinktis kokybišką. Pirkti vertėtų tik iš patikimų pardavėjų ar gamintojų. Žinoma, kad ir garantija pravers. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą katilo tipą bei pasirūpinti teisingu montavimu, kurį turi atlikti kvalifikuoti specialistai. Tuomet namų šiluma bus ekonomiška, o granulinis katilas tarnaus ne vienerius metus.

2 comments

  1. Granuliniai katilai labai gerai žmonėms, kurie turi namą, kuriame katilinė nėra maža patalpa. Taip pat reikia sandėliavimo patalpos granulėms. Reikia neįsikibti į vieną šildymo būdą, bet sugebėti į viską pažvelgti lanksčiai t.y. nebijoti naujovių.
    https://www.katilai.lt/silumos-siurbliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *