Stovykla Žvaigždė neleis vaikams nuobodžiauti

Vaikų stovyklą su žvaigždėmisArtėjant vasarai tėveliai ima intensyviau ieškoti įvairių stovyklų, į kurias būtų galima leisti vaikus. Visada yra norima, kad stovykloje leidžiamas laikas vaikams būtų smagus, ir, žinoma, naudingas. Vienas geriausių pasirinkimų – tai stovykla Žvaigždė, kurioje vaikai galės išmokti iš tiesų nemažai naudingų dalykų.

Čia yra priimami vaikai nuo 6 iki 17 metų, ir taip pat yra organizuojama atskira pamaina vaikams, kurie turi antsvorio problemų. Tai gali būti iš tiesų puikia galimybe atsikratyti antsvorio, ir profesionalai galės sudaryti tinkamą valgiaraštį bei pasirūpinti pakankamu fiziniu aktyvumu.

Nė vienam vaikui šioje stovykloje tikrai neteks nuobodžiauti, kadangi siūlomų užsiėmimų pasirinkimas čia yra tikrai labai platus: vaikai gali rinktis šaudymą iš lanko, dviračių, šokių, dainavimo, žvejybos, fotografijos, gamtininkų būrelį, ir taip pat gali mokytis irkluoti . Įvairių užsiėmimų spektras tuo neapsiriboja, ir visada gali būti pasiūlyta dar daugiau įvairių pramogų.

Nors neretais atvejais tėveliai baiminasi, kad stovyklos kainos bus labai didelės, tačiau, tenka pripažinti, kad tai tikrai nėra tiesa: į stovyklos kainą paprastai yra viskas įskaičiuota, įskaitant ir maitinimą, kuris yra organizuojamas keturis kartus į dieną.

Į stovyklą registruoti vaikus visada yra palanku dar iš anksto, ir informacijos apie tai galite rasti internetinėje svetainėje http://www.stovykla-zvaigzde.lt/. Iki organizuojamos stovyklos pradžios likus visai nedaug laiko gali būti gana sudėtinga rasti laisvų vietų, todėl visada yra palanku pasirūpinti tuo dar likus šiek tiek daugiau laiko.

Įsitikinsite, kad vaikams stovykloje bus tikrai smagu: čia jie galės susirasti naujų draugų, išmokti naujų dalykų, ir, žinoma, smagiai bei turiningai praleisti laiką. Neretais atvejais į stovyklą vaikai nori grįžti ir kitais metais, tad galite net neabejoti, kad toks pasirinkimas galės iš tiesų puikiai pasiteisinti, kada yra svarstoma, kuo galima būtų užimti vaikus vasaros atostogų metu. Vasarą tėveliai ne visada gali pasirūpinti pakankamu vaikų užimtumu, nes atostogos paprastai būna kur kas trumpesnės nei mokinių, taigi, tenka pagalvoti, kaip galima būtų pasirūpinti naudingu vaikų laisvalaikiu.

Stovykla visada gali būti puikiu pasirinkimu, nes čia laikas yra leidžiamas ne tik smagiai, bet ir naudingai. Įsitikinsite patys, kad ši pasirinkimo galimybė gali tikrai puikiai pasiteisinti, ir abejoti tikrai neverta: paprasčiausiai apsilankykite įvairių stovyklų internetinėse svetainėse, ir labai greitai galėsite atrasti patį geriausią sprendimą.

1 comment

  1. Man keista, kaip toje stovykloje kiekvieną naktį 23 – 00 val. beprotiškai klykia mergos. Kada tie vaikai eina miegoti? Įdomu, ar iš vis ten yra koks nors dienos režimas pagal higienos normas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *