Gyvenimas Pašilaičiuose – apgalvoti NT sprendimai, komfortas ir patogumas

Nuolatinis gyventojų augimas Vilniuje skatina aktyviai statyti naujus daugiabučių projektus, atitinkančius individualius pirkėjų poreikius. Vienas populiariausių NT projektų – AmberCity – tapo komforto ir patogumo sinonimu Pašilaičiuose. Tiesa, vertindami sparčiai augančią nekilnojamojo turto pasiūlą sostinėje, NT brokeriai ragina neapsigauti – prieš pirkdami naujus namus, visų pirma racionaliai susidėliokite savo lūkesčius, galimybes ir norus.

Ar jums svarbi vieta mieste?

AmberCityPraktika rodo, kad lietuviai butą perka 1–2 kartus per visą gyvenimą, todėl tai yra ilgalaikė investicija. Pagalvokite, kuriame mikrorajone norėtumėte gyventi, ar jis bus patogus ne tik jums, bet ir jūsų vaikams, kitiems šeimos nariams. Šiuo atveju verta pagalvoti ir apie darbovietę, ir apie vaikų darželius, mokyklas, taip pat – susisiekimą su svarbiausiais miesto objektais, prekybų centrais ir pan. Naujas NT projektas Pašilaičiuose užtikrina patogų susisiekimą, nepriklausomai nuo to, ar ketinate naudotis viešuoju transportu, ar nuosavu automobiliu. Šalia AmberCity komplekso įkurti vaikų darželiai, mokyklos, parkai, sporto klubai, prekybos centrai ir gydymo įstaigos.

Ar žinote, kokio išplanavimo būstas atitiks jūsų poreikius?

Kad naujame bute jaustumėtės maksimaliai patogiai ir komfortiškai, šis turi būti racionaliai išplanuotas. Prieš perkant būstą, siūlome jame apsilankyti, pasižiūrėti, ar kambarių dydis, svetainė, vonia, balkonas atitinka jūsų lūkesčius ir patogaus gyvenimo idėjas. Nepamirškite, kad kvadratūra ne visuomet atspindi realų vaizdą, t. y. net ir nedidelis būstas gali būti funkcionaliai išplanuotas. Siekdamas taupyti pirkėjų laiką ir sumažinti rūpesčių bagažą, NT projektas Pašilaičiuose parduodamas tiek su daline, tiek su pilna apdaila, t. y. į tokį butą galima keltis iškart.

Ar įvertinote kokybę?

Nekilnojamas turtas Pašilaičiuose vertinamas dėl aukštos kokybės medžiagų, funkcionalių sprendimų, patvarių medžiagų. Jaukus, pastelinių spalvų fasadas gyvenamajai aplinkai suteikia daugiau šilumos ir jaukumo. Tvirti, silikatinių plytų mūro namai efektyviai saugo šilumą ir atitinka aukštus B energinio efektyvumo klasės reikalavimus. Reguliuojama „Danfoss“ šilumos kontrolės sistema orientuota į individualius gyventojų lūkesčius, siekiant užtikrinti optimalias komforto sąlygas ir mažesnes šildymo sąnaudas. AmberCity namuose sumontuoti A klasės pastato energinio naudingumo sertifikavimo reikalavimus atitinkantys trijų stiklų langai su trigubu selektyvinio stiklo paketu. Dideli ir modernūs langai butams suteikia daugiau šviesos ir šilumos.

1 comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *