Kada keičiame auto stiklus, kada juos remontuojame?

AGN paslaugosKad vairavimo kokybė atitiktų mūsų lūkesčius, būtina rūpintis priekiniu automobilio stiklu. Jei ant stiklo atsirado pažeidimų, reikalingi remonto darbai. Jei matome, kad remontas problemos neišspręs, keičiame auto stiklus. Tiesa, automobilių meistrai ragina pernelyg neskubėti ir visų pirma įvertinti stiklo taisymo galimybes, kadangi tai kur kas greitesnis, paprastesnis ir pigesnis pasirinkimas, grąžinantis stiklui jo tvirtumą ir kokybę.

Stiklo keitimo ir remonto darbai

Remonto darbai neatliekami tuomet, kai pažeidimas yra gana didelio skersmens, pernelyg nutolęs nuo stiklo krašto arba tiesioginėje vairuotojo regėjimo zonoje. Taip pat tais atvejais, kai pažeidimų kiekis yra gan didelis. Dėl šios priežasties, pastebėję pirmuosius pažeidimus, nieko nelaukite ir vežkite automobilį remontui. Nedideli stiklo pažeidimai bus pašalinti itin greitai (paprastai šis procesas reikalauja mažiau nei 15 minučių) ir pigiai, o jūs galėsite džiaugtis pirminiu stiklo tvirtumu. Be to, kuo greičiau automobilio stiklą parodysite meistrams, tuo didesnė tikimybė, kad pažeidimas nekels jokių rūpesčių ateityje, t. y. nesiplės, neapims didesnio stiklo ploto, į jį nepateks drėgmės ir nešvarumų.

Jei stiklo remonto darbai nepadės išspręsti problemos, teks galvoti apie stiklo keitimą. Primename, kad šis darbas privalo būti patikėtas kvalifikuotiems profesionalams, kadangi, priešingu atveju, rizikuosite tiek savo saugumu, tiek vairavimo komfortu, tiek stiklo tvirtumu ir kokybe. Iš anksto pasidomėkite, su kokiomis medžiagomis ir technika šie meistrai dirba, pvz., AGN automobilių stiklai vertinami dėl itin aukštos kokybės, kuri atitinka automobilio gamintojo reikalavimus.

Rūpinkitės automobilio stiklu

Siekdami pasirūpinti stiklo kokybe ir apsaugoti gaminį nuo pažeidimų, stenkitės vengti akmenuotų kelių, rūpinkitės stiklu žiemos metu (būtina reguliariai keisti stiklų valytuvų gumeles, naudoti aukštos kokybės ledo grandiklį). Jei ant stiklo pastebėjote pažeidimą, šią vietą užklijuokite lipnia juosta, kuri apsaugos nuo drėgmės, lietaus ir purvo. Jei pažeidimas atrodo purvinas, visų pirma pašalinkite nešvarumus. Pažeistą automobilį stenkitės apsaugoti nuo drėgmės (automobilio neplaukite), susisiekite su kvalifikuotais stiklų meistrais ir patikėkite automobilį į jų rankas. Profesionaliai atliktas remontas apsaugos nuo greitų stiklo keitimo darbų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *