Daiktai, kurie reikalingi keliaujant slidinėti

Slidinėjimas paskutiniu metu ypač plintanti pramoga, kurią pasirenka vis daugiau tautiečių. Jei anksčiau dažniau buvo keliaujama į šiltus kraštus, nes lietuvaičiai būtent ir pasiilgdavo saulės, tai šiuo metu kelionės į Alpes tapo itin populiarios. Atsargiai slidinėjimas tampa virusu, kuriuo užsikrečia vis daugiau žmonių. Tai tam tikras narkotikas, kuris padeda net ir svaiginantis išlikti labai stipriai susikaupusiu. Jei jau nusprendėte, kad slidinėjimo kelionės Jums iš ties tinkamas pasirinkimas laikas pradėti galvoti, ką pasiimti, kad visa kelionė būtų sėkminga. Slidinėjimo kelionės reikalauja kiek daugiau atidumo nei nusprendus degintis nukeliavus į Turkiją. Mes jums pateiksime pagrindinį daiktų sąrašą, kurio tikslas padėti jums nepasiklysti plačioje informacijos jūroje.

  1. slidinėjimo įrangaPirmiausia svarbu pasirūpinti drabužiais. Jei slidinėjimas nėra dažna pramoga, tokiu atveju specialų kostiumą galėsite išsinuomoti vietoje, kaip nuvyksite į konkretų slidinėjimo miestelį. Tačiau svarbu pasirinkti tinkamą aprangą ir tuo metu, kai šiaip vaikštinėsite ar būsite kambaryje, kurį nuomojatės nepamirškite šiltų kojinių, šaliko, pirštinių, kurie padės jums nenušalti. Nepamirškite, jog kalnuose šaltis visiškai kitoks nei Lietuvoje.
  2. Saulės taps jūsų priešu. Įsidėkite kremą nuo saulės, kuriuo būtina tepti veidą. Taip pat ir akinius nuo saulės, kurie ne tik padės puikiai matyti dienos metu, tačiau tuo pačiu ir nesugadins matomumo. Deja, tai iš ties labai reali grėsmė.
  3. Jei turite įsidėkite vienkartinių indelių sumuštiniams ir gėrimams (kavai, arbatai). Dažniausiai iki slidinėjimo zonos nuo gyvenamųjų vietų reikia nemažai paeiti, tad būsite pasiruošę, jei išalksite ar ištrokšite. Tik negerkite jokių gazuotų gėrimų.
  4. Pasiimkite fotoaparatą arba kamerą, kuris yra atsparus drėgmei. Žinoma, vietoje gal lietaus ir nebus, tačiau jei norėsite padaryti daug gražių kadrų slidinėjant, tuomet atsparumas drėgmei tiesiog būtinas. Juk nenorite dėl vienerių atostogų atsisveikinti su technika.
  5. Žinoma, reikalingos ir visos higienos priemonės. Kai kuriuose viešbučiuose jos būna, tačiau tai nėra garantas. Gali taip būti, kad turėsite arba gyventi savaitę be šampūno, arba paprasčiausiai pirkti didelį buteliuką dėl poros plovimų.

Patogiausia pasidaryti sąrašą dar prieš kelionę ir dedantis daiktus žymėti pliusiukus, kurie žymi ar visus daiktus su savimi pasimėtėte. Žinoma, kiekvienos atostogos ir ko gali prireikti jų metu yra labai individualus dalykas. Kol vienam reikia plaukų garbanojimo žnyplių, kitam – trečios poros kojinių. Svarbiausia, kad turėtumėte viską, ko gali prireikti konkrečiai jums. Galiausiai, pasikonsultuokite su asmenimis, kurie jau ne pirmą kartą keliauja į tokio pobūdžio slidinėjimo keliones ir jie jums suteiks visus geriausiu patarimus.

1 comment

  1. Labai šaunus straipsnis, niekada dar nesu slidinėjusi, bet planuoju. Kai keliausiu atkreipsiu dėmesį į jūsų patarimus! Dabar kai galima automobilį palikti oro uoste, nereikia prašyti draugų, kad nuvežtų, kažkaip labiau norisi keliauti, žinai, kad neužkrausi rūpesčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *