Turizmas Norvegijoje

Populiari šių metų turizmo kryptis – Norvegija. Prieš tai jums turėtų būti reikalingos kelios turizmo prekės, o tada, kai jau kuprinės kelionėms bus ant pečių, galime keliauti tiesiai į gražiąją Skandinaviją.

Kuo mus traukia Norvegija

Norvegija turistams patraukli savo puikiomis galimybės įsidarbinti, ir, kaip mėgsta sakyti lietuviai, galimybe gyventi oriai. Kad ir ką tai reikštų, dauguma žmonių žino, kad Norvegijoje pragyventi tikrai lengviau negu kitur tik tada, jeigu jau turi savo namus ir socialinį tinklą. Mat mums tie pinigai atrodo dideli dėl to, kad mes konvertuojame juos į savo valiutą ir lyginame su savo pragyvenimo lygiu. Tačiau iš tiesų visada yra tas klausimas, ar ten taip jau pigu. Visgi, dažnai būna, kad vieni šeimos nariai išvažiuoja padirbti, o kiti atvyksta aplankyti ir pastovyklauti. Tada jie ir pamato, kaip ten yra gražu. Norvegija turi nuostabią gamtą, kadangi čia yra ir salos, ir kalnai, ir vanduo visur. Be to, puikiai kimba žuvys ir galima ją nuolat traukti tiesiai iš Baltijos jūros arba iš vandenyno. Taip pat žavi ir prabangiai sutvarkytas gyvenimas.

Kaip pasiruošti kelionei

Grįžkime prie pasiruošimo kelionei. Kadangi Norvegija pasižymi kalnuotu reljefu bei nuostabia gamta, yra didelė tikimybė, kad jūs norėsite toje gamtoje pabūti daugiau, pamatyti viską savo akimis, pasidžiaugti nuostabiais vaizdais, o gal net ir pastovyklauti ant kokio nors kalno. Taigi, turizmo prekės jums bus svarbus apsipirkimo taškas, prieš iškeliaujant į tokią kelionę. Jums tikrai praverstų šiek tiek apsipirkti ir įsigyti daugumą reikalingos aamunicijos. Tik kuprinės kelionėms nėra vienintelis daiktas, kurio iš tiesų reikia, keliaujant į Norvegiją. Manome, kad jums taip pat prireiks ir labai gero šilto miegmaišio, nes Norvegija dažniausiai šiluma nelepina. Reikėtų turėti gerą palapinę ir visus apsaugos brezentus, leisiančius pasiruošti lietingoms naktims. Labai smagu keliauti dviese, tada galima neštis ir daugiau išlikimui reikalingų turisto atributų. Tarkime, vienas žmogus neša palapinę, kitas neša daiktus, kurie reikalingi maisto gamybai ir higienai. Pravartu turėti daiktus, su kuriais galima susikurti laužą, taip pat metalinį puodą su stovu. Patį geriausią puodą, ant kurio galėsite visada virti valgyti. Gamtoje ant laužo virta sriuba – skanesnė nei 5 balų įvertinimą turinčiame restorane. Taigi, jeigu norite tikrai šauniai stovyklauti, jums vertėtų susirasti kompanioną ir kartu keliauti po gražias šalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *