Su kuo kovoja SEO profesionalai

Jeigu paprastam žmogui, virš kokių 40 metų, gyvenančiam mažame mieste, dirbančiam savivaldybėj ar kokioje kitoje pastovioj įstaigoj, pasakytumėte, kas yra seo paslaugos, jis suprastų ne iš pirmo karto. Tikriausiai nieko nebūtų apie tai girdėjęs, perklaustų jūsų – kaip kaip – ir pasakytų, kad turi parūkyti bei apie viską gerai pagalvoti. Atrodo juokinga, bet taip yra. Tai, kas kažkam yra duona kasdienė, kitam gali būti visiškai nepatirtas, nepažįstamas, naujas dalykas. Taip yra ir su seo paslaugomis. Daug kas, kas išmano, sako, kad seo specialistai kovoja su vėjo malūnais. Kiti tokią sritį vertina kaip itin pažangią, tiesiog minančią ant kulnų Google pažangumui. O iš tiesų – su kuo kovoja seospecialistai, ir ką jie veikia?

Kaip tai veikia

SEOJeigu paieškoje internete ieškotumėte, tarkime, psichologo sau, pavyzdžiui psichologo Marijampolėje, tai tikrai ne iš pirmo karto rastumėte tą, kuris geriausias. Gal jums pirmiausiai Google išmestų puslapius, kuriuose yra tie, kas atlikęseo optimizavimą, o ne tie, kurie galbūt turi ilgametę patirtį, ir pataria – pasijausk geriau – be sudėtingų metodų. Gal taip būtų dėl to, kad geriausi psichologai Marijampolėje nebus pasirūpinę seo optimizacija, ir ieškodami jų internete, jūs tiesiog neprisikasite per google. Ką tada daryti? Jeigu jūs esate tas psichologas, kuris teikia labai geras paslaugas, jums tada ir bus reikalingas seo optimizavimas tam, kad jūsų puslapį internete pagal paiešką ieškant iškeltų į aukštesnę poziciją. Yra toks anekdotas – kur paslėpti geriausia lavoną? Atsakymas: antrame Google puslapyje. Šis be galo šmaikštus pokštas kyla iš to, kad niekas neskaito daugiau nei vieno Google puslapio. Atsidūrus kažkur jo pabaigoje, ir tai mažėja galimybės rasti tai, ką norite, labai lengvai. Taigi, tai ir yra nuolatinė seo kova. Kova su Google sistema. Seo tikslas visada yra padaryti taip, kad Google norimą svetainę traktuotų kaip itin vertingą informacijos šaltinį, ir dėl to jį pakeltų į viršų.

Kas nėra seo

Tada kyla ir kitas analogiškas klausimas – o kas visgi tuomet nėra SEO? Galime atsakyti. Tai įprastos, plika akimi matomos reklamos būdai. Tarkime, jeigu svetainė yra reklamuojama lauko stenduose, laikraščiuose, jeigu žmogus pats sukuria sau socialinį profilį tokia tema. Tai irgi jau nėra tuomet SEO. Tai tada jau yra įprasta reklama, o ji ir seopaslaugos yra visai ne tas pats.

1 comment

  1. Iš esmės šiais laikais yra neįsivaizduojama kaip galima nedaryti SEO, jeigu vykdai prekybą/ paslaugų tiekimą internetu. Tekste labai gerai paminėta, ką slepia antram ir tolimesniuose google puslapiuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *