Kaip pasirinkti elektromobilių įkrovimo stotelę?

ElektrumMūsų žemei besisukant, kasmet atsiranda vis kažkas naujo ir naujo, žmonija tobulėja ir atranda vis naujų dalykų. Tarp kurių yra elektromobiliai, kurie tampa vis populiaresniais, šie automobiliai yra labai ekonomiški, elektromobilių pagalba į aplinka patenka žymiai mažiau taršos. Todėl elektromobiliai tampa vis populiaresniu pasirinkimu, žinoma, jie yra brangesni už automobilius, kurie yra varomi dyzelinu arba benzinu, kurie labai teršia aplinką. O šiuo metu mūsų pasaulio aplinka nėra pačios geriausios būklės, todėl labai svarbu, jog kuo daugiau žmonių įsigytų ir naudotų elektromobilius. Nors ir elektromobilių skaičiui augant Lietuvoje, jų įkrovimų stotelių dar vis tiek nėra pakankamai, jų tikrai nėra visuose Lietuvos miestuose, todėl, jei nėra, tenka važiuoti į kitą miestą, jog galėtum pasikrauti savo elektromobilį. O štai Elektrum siūlo įsirengti įkrovimo stoteles savo namuose. Tinkamai parinkus įkrovimo stotelę, galėsite ne tik greitai ir patogiai įkrauti savo elektromobilį, bet ir pasirinkti geriausias sąlygas jo įkrovimui, atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir namų elektros tinklo galimybes. Turbūt gali iškilti klausimas, o kur galima diegti šias įkrovimo stoteles? Tai jas galima diegti privačiame name bei daugiabutyje.

Ar tikrai elektromobilių įkrovimo stotelės yra tokia reikalinga?

Kadangi elektromobilių skaičius auga ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, įkrovimo stotelės jiems yra tikrai labai reikalingos. Lietuvoje jų yra, bet dar nėra tiek, kiek reikėtų, jų tikrai dar trūksta, ypač mažesniuose miestuose, todėl Elektrum siūlo įsigyti įkrovimo stoteles į savo namus. Priklausant nuo to kur šiuo metu gyvenate, bet galima įdiegti ir privačiame name ir daugiabutyje, tiesa, daugiabutyje įrengti gali būti kiek sudėtingiau. Daugiabučio gyventojams krovos stotelės gali būti įrengiamos nuosavybes teise priklausančioje požeminės ar antžeminės stovėjimo aikštelės vietoje.Kodėl įrengti daugiabutyje įkrovimo gali būti sudėtingiau? Nes turi būti užtikrinta ne tik tinkama įvado galia, bet ir reikalingas namo bendrijos atstovo ar administratoriaus sutikimas dėl įkrovimo stotelės įrengimo. Taigi, taip, įkrovimo stotelės tikrai yra reikalingos, nes elektromobilių skaičius tik auga ir dar augs, todėl šios stotelės tikrai bus ir yra reikalingos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *